Kto sa skryva pod svoj nick

Príspevok v téme: Kto sa skryva pod svoj nick
User_37597

ahoj vazeni
zalozila som tuto temu kvoli tomu ze ked si tu tak krasne dokazete vymienat nazori a podaktory aj nadavat ako aj poradit si tak by som chcela vediet ci dokazete aj napisat nieco o sebe lebo prakticky nikto nevie nic o nikom.ja som zrovna nepovedala aby ste mi povedali meno,priezvisko,adresu atd...
mozno by ma zaujmalo kolko mate rokov,aku pracu mate,co ste dnes ranajkovali ;)
hovorim predovsetkym o tu znamich ludoch ako je adamkrt,slobodna,vejva,smajliqa....
proste ty ludia kt tu stretavam fakt kazdy den.
diky :)

lost

CERESNEEEE :D ak by neboli take miniaturne..

Inac, neviem ci to je pravda, ale vela ludi mi hovorilo, ze ked som bol "maly" tak som zjedol kostky a ceresne vyplul :(

lost

jajka001_

no mohla by si mi rezen poslat :D

lebo mne sa takto neskoro uz nechce nic piect, vyprazat, varit..

i ked cestoviny su take nudzove pripady (po ryzovych chlebickoch)

s rybou je vela prace, a tu mrazenu vodu s rybacim prachom nechcem... (to je drahsia voda ako na pusti) a co ine?

KARFIOOOOOL :D ale na to je uz neskoro, zas nezaspom celu noc potom...

mozno taka pizza je kommpromis :D

ach jaj, nechce niekto pracu? :D bude mi robit kuchara :D

jajka001_

smailiq- chlapi maju velku spotrebu :)
najhorsie je ze by som mala este do seba natlacit teraz kuraci rezen aby som ho nemusela vyhodit. to vies , mamicka = smetny koš :)

lost

ranajky - kfc (strips meno)
obed - kfc (strips meno)
olovrant - kfc (strips meno)
vecer - kfc (strips meno)

ale ne :D ja ani neviem

ryzove chlebicky :D

ale ako je mozne ze na slovensku mame 3 stripsy v tom menu a v cesku maju 4 ? to som teraz nasiel na google... asi skocim do ceska :D takto ma tu okradaju na slovensku :D

smajliQa

jajka :D to bolo jak priatela ked som sa pytala nedavno .. ze nejsi hladny milacik?, co si dnes papal.. a on ze nic.. sstrasne som hladny.... ze vobec som nejedol dnes, chcem papat...a ja ze to si fakt nic nepapal?? a on ze :
neee nic, mal som len rano pecienku zo stanku ked som siel do roboty, a potom este jednu som poslal kolegu kupit, a na obed sme si skocili do kebabu, tak som si dal XXL kebab,,, a vecer dve horalky v bille som si kupil...

mhm... takze dve pecenky, xxl kebab, dve horalky... a on nic nejedol.. ale pohoda :D:D:D

jajka001_

ranajky- acidko chlieb
obed - ryza kura
vecera - jogurt zemla
viem je to slabe , malo zeleniny. snazim sa znizovat prijem. idem si dat rajcinu. este k tomu som si dala aj kavenku . tak tu by som mala zlikvidovat jablkom. idem na to.
jaj a este nanuk a jedna zmrzka. a kava. a caj.

smajliQa

ahoj bibisa...

jeeeej jake pekne ze aj mna si menovala, tusim som tu teda dost casto... :))

a co by si chcela vedeit???
dnes som ranajkovala 4 buchticky.. take male :D s lekvarom a tvarohom.. :D

no... som stredne vysokaaa, stredne chuda, stredne strelenam aj ked to mozno trochu viac :D

uz 5ty rok robim barmanku, aj krupierku, a poviem vam, mohla by som vysedavat v kancelarii, ale kedze sa pohybujem v BA kraji, tak sa mi tato robotka zda ovela viac zabavna, stretam stale novych ludi, zarabam ovela viac, ako keby som hacala za PC, a zakial sa chlapi obzeraju tak to musim vyuzit a dostavat dobre triglety :D:D:D:D

som nechutne precitlivela, ludia ma vyuzivaju, od mala psych. aj fyz. tyrana svojim vlastnym otcom, preto nezijem doma.
neustale mam nedostatok kabeliek a topanok, ako asi kazda zena, a preto by ma ani brad pitt neprehovoril na kavu, keby som videla vyklad s nejakym fajnym kuskom...

hej, aj vy napiste co ste zac :D jaj.... a este.. som pysna na svoje huste po zadok dlhe cierne vlasy :) to sa mi na sebe paci :) ostatne sa mi az tak nepaci :D

User_37597

vsak ja som nepovedala ze narazas na moju vysku a vahu :D
ja som to len tak trepla...
nudim sa extremne v robote to pre to..:(

AdamKrt

bibisa:

nenarazal som na Tvoju vysku, ci vahu, ale ze jes 300 KG - KILOgramov, to uz je slusna porcia aj pre slona, doslova :)))))
--------
Inak 300g neni nic. Standardne porcie v restikach maju casto cca 350g.

Ja si davam kludne porcie jedla cca 1200g.

300g je len tak, aby mi zaludok od hladu nerozleptala kyselina :)

Na restikach sa mi nepaci, ze casto su tam male porcie, len aby clovek len tak tak prezil :) Radsej sa najem poriadne - slusnu velku porciu, ako kazdu chvilku zobkat nieco. Viem, ze to je proti zasadam zdraveho stravovania, ked sa hovori, ze menej a castejsie, ale ja radsej takto :)

User_37597

LOST ja mam pocit ze tie ceresne zohravaju velmi dolezitu ulohu v tvojom zivote :D
predpokladam ze tvoja zena musi mat minimalne ceresne miesto oci aby si si ju vzal za zenu :D
Adam..
ano je to tak som riadna dracica...vazim hustych 60kg meriam 155cm a zjem vsetko co mi pride do cesty...myslim ze je este zazrak ze tato stranka este existuje :D