Bieliace pásiky CREST - skúsenosti?

Príspevok v téme: Bieliace pásiky CREST - skúsenosti?
future_white

Zdravím, uvažujem nad kúpou týchto bieliacich pásikov a chcela by som pravdivú skúsenosť alebo radu. Naozaj fungujú, nezničia sklovinu, ako sa používajú atď.
Dočítala som sa totiž zlé aj dobré skúsenosti a či sa dá veriť propagovaniu zo strany výrobcov za pravdivé, to sa nedozviem :)

Ďakujem za skoré odpovede

future_white

takže ten slubovaný efekt bielych zubov vyse jedného roka je ,,odžub,,? ak to tak smiem nazvať :D
tak teraz naozaj neviem ci sa to oplati za tu bolest a kratkodobe vysledky :/

katuša

ana-bella

supreme nie su nové, len tie ostatné prešli zmenou, volajú sa už crest 3D, a su už asi aj nejak nalepovacie, takže by už nemali zliezať zo zubov. to mi písal predajca,ked som sa o to zaujímala pred kúpou. ale tých supreme je 2x viac a sú aj najsilnejšie, takže v podstate sa to oplatí, ja som si ich tiež aj preto objednala, a nie crest proffesional, ktoré su slabšie očosi, 2x menej a finančne sa to oplati viac, ved polovicu možeš použiť o rok.aspon ja som tak uvažovala.

ana_bella

ahojte su lepsie supreme alebo advanced professional? Ja som vzdy pouzivala advanced a zuby som mala uzasne biele, svietili mi na fotkach este aj v obchode mi ludia vraveli. Teraz mi zuby zozltli vlastnu hlupostou. Su lepsie supreme alebo tie starsie? supreme su predsa len drahsie, oplati s ami do nich investovat?

katuša

ahojte, ja som si kúpila tie supreme pásiky, teda najsilnejšie. nikdy som nemala nejak citlivé zuby, ale ked som sa napila poriadne studeného, alebo napr. zjedla veľa zmrzliny, tak som kusok pocítila citlivosť. inak nič. no ked som pásiky začala používať, prvý den som si ich dala rano aj večer, myslela som si, že mi zuby vypadnú. používala som teda len večer, pred spaním, aby som už potom nejedla, pre istotu. ale citlivosť som potom cez den vobec necítila. zo 42 balení som chcela povodne použiť len polovicu. po asi 12-tom dni už sa dostavil výsledok, aj ľudia si to všimli. zuby som mala viditeľne belšie. ale už som dobrala celu tu polovicu balení, a pravdu povedať, akoby to bielenie zastalo, dokonca sa mi zdá, akoby som mala zuby zas žltšie alebo čo...takže idem použiť asi ešte pár pásikov, a zvyšok si nechám na další rok. takže ak to mám zhrnúť a poradiť, ak si čo i len raz pocítila citlivosť zubov, podla mna aspon chvilu, prvy den možno, pri pasikoch ju budeš cítiť. ďalej, čo mna zaskočilo bolo, že v popise bolo napísané, že su dlhšie od ostatných typov crest, ani zdaleka ti nepokryjú všetky zuby, tak potom neviem aké su tie ostatné...a ešte, vadilo mi to, že zo spodných zubov mi zliezali, ale na horných v pohode, ale v tomto su zas tie ostatné vraj lepšie, tie su asi už akoby nalepovacie. priprav sa inak, že počas používania sa ti nebude dať asi poriadne prehltať sliny, akoby si mala klasický strojček na zuby, ale da sa to zniesť :) dúfam, že som ti ich aspon kusok priblížila, nech vieš čo možeš od toho čakať. ak budeš mať hociake otázky, rada odpoviem. ale ja som spokojná, nemožem povedať, že by to boli vyslovene vyhodené peniaze. zuby su belšie, aj ked nie extra biele, no aspon niečo. podla mna sa to oplatí vyskúšať, s tým, že ako aj iní povedali, nečakaj zázraky.

repka

future_white
no vydrzali vyse dvoch tyzdnov - mozno su belsie aj teraz, ale ja to uz nevidim :) ... ale boli uuplne ocividne ... to aj ludia si hned vsimli .. urcite len kvoli tomuto si to este budem robit aj napriek bolesti....
..ale si neviem predstavit ake biele by boli keby som si robila so vsetkymi - to by boli fakt ako hollywod :)

repka

aj ja som si kupila - no mna boleli zuby ako svina - normalne cely den.. pouzila som asi len zo 6 - ale pomohli! viditelne! a potom ma prestali boliet .. len aj mne sa zda, ze efekt vydrzal kratko ... urcite este budem ale pozuivat aj zvysok pasikov...:)

future_white

no tak teraz som zmetená a asi aj sklamaná :) strašne sa teším že budú biele zubky ale nechcem ostat sklamana...ale za vyskusanie nic nedam :) dakujem

JanulQQQa

Ja som bielace pásiky používala :) značku Crest 3D white... Nedobrala som celú dávku ale len polovicu,lebo som stoho mala dost citlivé zuby... dosť ma začali bolieť,ale po vysadení vetko pohode...efekt vybielenia tam určite bol,ale nemáám pocit žeby vydržal dlho...:) treba skúsiť...ja určite doberem tu druhu polovicu co mam ...ale ja keby si to mam znova kupit, tak si nekupim :) biele zuby ako tam pisu,alebo biele zuby alá holy stars :) uz urcite nebudeme mat :)Cize velke zmeny od toho urcite netreba ocakavat :) PS: mala som tie pásiky co boli najsilnejsie :)

future_white

a ešte taká maličkosť. niekde som čítala že je lepšie nasadiť si tie pásiky na večer. Keď si potom vyčisím zuby nebude to nejako ovplyvňovať?