Bieliace pásiky CREST - skúsenosti?

Príspevok v téme: Bieliace pásiky CREST - skúsenosti?
future_white

Zdravím, uvažujem nad kúpou týchto bieliacich pásikov a chcela by som pravdivú skúsenosť alebo radu. Naozaj fungujú, nezničia sklovinu, ako sa používajú atď.
Dočítala som sa totiž zlé aj dobré skúsenosti a či sa dá veriť propagovaniu zo strany výrobcov za pravdivé, to sa nedozviem :)

Ďakujem za skoré odpovede

Iwka22

Baby mozem len odporucit,bieliace pasiky Cougar..ja som si ich nedavno objednala..pouzivam ich asi desiaty den a vidim,ze to pomaha..vobec som necitila citlivost..este mi ostavaju pasiky na 4 dni ale uz som spokojna

Tusan

Tazko to takto posudit, ale pravdepodobne ano. :) Ja by som ale na tvojom mieste skusil ist na dentalnu hygienu a tam ti uz dent.hygienicka povie ako to je. Ale mozno si len velmi narocna. :)

future_white

ja mám profesionalky tiež. Mám 18 rokov, nepijem kávu, nefajčím, kolu si dám raz za štvrťrok. Povlak tiež nemám, dávala som si čistiť minulý rok. Takže keď to mám geneticky tak sa dá povedať že mám asi smolu však? :)

Tusan

To: future_white

Ja som pouzil Professional effects pred viac ako rokom. Efekt drzi dodnes, ale o zuby sa staram dost kvalitne. Farbiva z kavy, vina, cigariet u mna nehrozia, cole sa vyhybam.
Ak efekt nemas, mas pravdepodobne bud tmavsiu farbu zuboviny (genetika), alebo hruby zubny povlak a tym padom latky pri bieleni tazsie prenikali do skloviny, alebo mas stare zuby. Efekt pri pouzivani pasikov je velmi dobry, ved su na Slovensku tisicky, po svete miliony ludi, ktori su s pasikmi Crest spokojni a pouzivaju ich kazdy rok.

Ak chces pouzit silnejsie pasiky, cize Supreme professional, tak samozrejme nesmies mat nejake velmi precitlivene alebo poskodene zuby, ani kazy, tie by totiz boleli pri bieleni. Tieto silnejsie pasiky mozes pouzit najskor cca 3-6 mesiacov po bieleni inymi pasikmi, zalezi od citlivosti zubov, hrubky skloviny, veku...
Ale o zuby sa musis starat, aj pred bielenim, aj po bieleni, vtedy budu biele bez nejakeho casteho bielenia, uvidis. ;) Pasiky mozu stacit pri velmi dobrej starostlivosti o zuby pokojne aj raz za dva roky.

future_white

tusan
aký typ používaš prosím ťa? pretože ja naozaj nemám skoro žiadne výsledky, túžím po bielych zuboch no miesto toho mám len - menej žlté zuby...
poradíš? - poprípade, keby som sa rozhodla vyskúšať tie drahšie - efektívnejšie - aký dlhý časový rozostup má byť medzi jednotlivými bieleniami?

Tusan

Dobre hovoris, plomby to mozu sposobit, ale nie nove plomby. Pobolievanie mozu sposobit tie plomby, ktore su uz starsie a netesnia uz dobre, cize toto to moze byt tiez, ak si teda pri bieleni uz nemal kazy, ako vravis.

system

tusan neviem mozno jo, ale u zubarky som bol pred 3 ma mesiacmi a kazy mi vsetky opravila, mozno reakcia na plomby. nevadi to jedno :)

Tusan

To: system

Ak mas pocit, ze ta pri bielenie boli zub a bolest akoby isla az do hlavy, znamena to jednoznacne, ze mas na zube kaz. Urcite ta pritom boli len na tom jednom zube, vsakze? Len zdrave zuby su vhodne na bielenie, preto si najprv treba osetrit kaz u zubarky a potom mozes bielit. Boliet ta potom nebude urcite nic, mierna citlivost sa dostavit moze, ale to je nic, to sa neda porovnavat s tym, ako boli kaz ked sa ho pokusas bielit. :)

Tusan

To: future_white

Nie je to odzub. Ja mam biele zuby uz VIAC ako rok. O zuby sa treba starat, ked budes pit hlavne vela coly alebo kavy, sfarbenie sa vrati rychlejsie.