Trojka a potom bum!

Príspevok v téme: Trojka a potom bum!
crazynight

ahojte.
nájdem tu niekoho s podobnou skúsenosťou?

Mám priateľa, on ma kamaráta. Boli sme na párty, pili sme a priznávam boli tam aj ďalšie faktory okrem alkoholu.. zábava v plnom prúde a ja som si zrazu uvedomila ako ma začal priateľov kamarát obchytkávať v tom som si uvedomila že moj priatel sa na mna pri tom pozerá a evidentne mal z toho dobrý pocit pretože sa usmieval. Tak som sa začala bozkávať s jeho kamošom, hneď na to s nim a nakoniec.. hádajte ako to dopadlo, áno, zaliezli sme do izby a všetci traja sme si rozdali. na druhý den prišlo " ALE ".. moj priatel sa nechcel pozriet na mna, ja na jeho kamarata a jeho kamarat na neho. a tak to nejak dopadlo. je tomu týžden a este stale nie sme ani jeden z nás uplne ok.. čo s tým dalej??

lionesssssss

crazynight - tak ako môže mať pozitívne vplyvy na psychiku (aj keď netučím z kade si to vytiahla), tak môže mať aj neblahé vplyvy na psychiku - môže byť spúšťačom schizofrénie, maniodepresie, OCD, a pod.

nebavme sa o tom, jednoducho, zástancovia marihuany nikdy nepochopia, lebo nechcú pochopiť, že marihuana je nelegálna a nie veľmi bezpečná droga...

a keď už tu zaznela taká otázka, že na čo sa pužíva alkohol ... :D no napríklad na dezinfekciu :D

crazynight

Pri užívaní veľkého množstva drogy, žiadna opica či nevolnosť ako napríklad pri alkohole neexistuje, riziko závislosti je podľa štúdií a skúseností mnohých užívateľov minimálna, agresivita voči sebe ani okoliu táto droga nevyvoláva, na predávkovanie zatiaľ nikto nezomrel. A CO TAKY ALKOHOL??

môže mať pozitívne až liečivý účinky napríklad na psychiku človeka. Hlásia sa užívatelia, ktorým občasné užívanie marihuany pomohlo znížiť alebo úplne odstrániť prejavy chronickej depresie alebo sklerózy… Podľa štúdií môže mať THC pozitivny vplyv na potlačenie astmy, epilepsie, prípadne anorexie. A NA čO JE DOBRY TAKY ALKOHOL???

rvá vec, ktorú by sme si mali pripomenúť je, ako to bolo kedysi s jej používaním. Vedeli ste, že v minulom storočí bola úplne legálna? V skutočnosti nebola len legálna, bola dokonca jednou z najpoužívanejších poľnohospodárskych rastlín na svete. Marihuana je totiž to isté ako Konope (Cannabis). Až do roku 1883 bolo konope jednou z najrozšírenejších rastlín na svete a malo tisícky rôznych využití.

Istý žurnalista vtedy napísal v novinách článok o Černochoch a Mexičanoch ako o šialených ľuďoch, ktorí fajčia trávu a hrajú diablovu hudbu. To viedlo aj napriek nesúhlasu mnohých ľudí k tzv. „kolkovému zákonu“, ktorý však nezahŕňal len marihuanu, ale aj konope. Toto všetko len podporovalo „jointové šialenstvo“ a viedlo k úpadku všetkých druhov konope.

Nový „kolkový zákon“ bol v poriadku, až na to, že ten kto chcel konope pestovať, musel si obstarať špeciálny kolok. To bol ale tak trochu problém. Kolky totiž nikto nevydával. Nikomu. Tým pádom začali byť všetky druhy konope ilegálne a boli vykonané prvé policajné zásahy proti pestovateľom marihuany. V takomto stave veci zostali až do druhej svetovej vojny, kedy sa vláda USA rozhodla, že konope je dobré. Do piatich rokov sa zase všetko vrátilo do starých koľají a konope sa znovu stalo ilegálnym.

Až v roku 1948, keď sa znovu jednalo o marihuanovom zákone, americký kongres zistil, že marihuana bola urobená nelegálnou zo zlého dôvodu. Ľudia z nej neboli násilnícki, ale práve naopak, boli z nich pacifisti. Pod heslom „komunisti by to zneužili na oslabenie vôle Američanov bojovať“ vtedy kongres odsúhlasil nelegálnosť marihuany z úplne opačného dôvodu, než tomu bolo prvýkrát.

Odvtedy sa po celé roky, snažili ľudia presvedčiť ostatných, že marihuana by nemala byť nijako kriminálne postihovaná. Bohužiaľ, marihuana ostáva nelegálna dodnes presne tak ako tomu bolo pred vyše sedemdesiatimi rokmi.

rvá vec, ktorú by sme si mali pripomenúť je, ako to bolo kedysi s jej používaním. Vedeli ste, že v minulom storočí bola úplne legálna? V skutočnosti nebola len legálna, bola dokonca jednou z najpoužívanejších poľnohospodárskych rastlín na svete. Marihuana je totiž to isté ako Konope (Cannabis). Až do roku 1883 bolo konope jednou z najrozšírenejších rastlín na svete a malo tisícky rôznych využití.

Istý žurnalista vtedy napísal v novinách článok o Černochoch a Mexičanoch ako o šialených ľuďoch, ktorí fajčia trávu a hrajú diablovu hudbu. To viedlo aj napriek nesúhlasu mnohých ľudí k tzv. „kolkovému zákonu“, ktorý však nezahŕňal len marihuanu, ale aj konope. Toto všetko len podporovalo „jointové šialenstvo“ a viedlo k úpadku všetkých druhov konope.

Nový „kolkový zákon“ bol v poriadku, až na to, že ten kto chcel konope pestovať, musel si obstarať špeciálny kolok. To bol ale tak trochu problém. Kolky totiž nikto nevydával. Nikomu. Tým pádom začali byť všetky druhy konope ilegálne a boli vykonané prvé policajné zásahy proti pestovateľom marihuany. V takomto stave veci zostali až do druhej svetovej vojny, kedy sa vláda USA rozhodla, že konope je dobré. Do piatich rokov sa zase všetko vrátilo do starých koľají a konope sa znovu stalo ilegálnym.

Až v roku 1948, keď sa znovu jednalo o marihuanovom zákone, americký kongres zistil, že marihuana bola urobená nelegálnou zo zlého dôvodu. Ľudia z nej neboli násilnícki, ale práve naopak, boli z nich pacifisti. Pod heslom „komunisti by to zneužili na oslabenie vôle Američanov bojovať“ vtedy kongres odsúhlasil nelegálnosť marihuany z úplne opačného dôvodu, než tomu bolo prvýkrát.

Odvtedy sa po celé roky, snažili ľudia presvedčiť ostatných, že marihuana by nemala byť nijako kriminálne postihovaná. Bohužiaľ, marihuana ostáva nelegálna dodnes presne tak ako tomu bolo pred vyše sedemdesiatimi rokmi.
Prvá vec, ktorú by sme si mali pripomenúť je, ako to bolo kedysi s jej používaním. Vedeli ste, že v minulom storočí bola úplne legálna? V skutočnosti nebola len legálna, bola dokonca jednou z najpoužívanejších poľnohospodárskych rastlín na svete. Marihuana je totiž to isté ako Konope (Cannabis). Až do roku 1883 bolo konope jednou z najrozšírenejších rastlín na svete a malo tisícky rôznych využití.

Prvá vec, ktorú by sme si mali pripomenúť je, ako to bolo kedysi s jej používaním. Vedeli ste, že v minulom storočí bola úplne legálna? V skutočnosti nebola len legálna, bola dokonca jednou z najpoužívanejších poľnohospodárskych rastlín na svete. Marihuana je totiž to isté ako Konope (Cannabis). Až do roku 1883 bolo konope jednou z najrozšírenejších rastlín na svete a malo tisícky rôznych využití.

Istý žurnalista vtedy napísal v novinách článok o Černochoch a Mexičanoch ako o šialených ľuďoch, ktorí fajčia trávu a hrajú diablovu hudbu. To viedlo aj napriek nesúhlasu mnohých ľudí k tzv. „kolkovému zákonu“, ktorý však nezahŕňal len marihuanu, ale aj konope. Toto všetko len podporovalo „jointové šialenstvo“ a viedlo k úpadku všetkých druhov konope.
Nový „kolkový zákon“ bol v poriadku, až na to, že ten kto chcel konope pestovať, musel si obstarať špeciálny kolok. To bol ale tak trochu problém. Kolky totiž nikto nevydával. Nikomu. Tým pádom začali byť všetky druhy konope ilegálne a boli vykonané prvé policajné zásahy proti pestovateľom marihuany. V takomto stave veci zostali až do druhej svetovej vojny, kedy sa vláda USA rozhodla, že konope je dobré. Do piatich rokov sa zase všetko vrátilo do starých koľají a konope sa znovu stalo ilegálnym.
Až v roku 1948, keď sa znovu jednalo o marihuanovom zákone, americký kongres zistil, že marihuana bola urobená nelegálnou zo zlého dôvodu. Ľudia z nej neboli násilnícki, ale práve naopak, boli z nich pacifisti. Pod heslom „komunisti by to zneužili na oslabenie vôle Američanov bojovať“ vtedy kongres odsúhlasil nelegálnosť marihuany z úplne opačného dôvodu, než tomu bolo prvýkrát.
Odvtedy sa po celé roky, snažili ľudia presvedčiť ostatných, že marihuana by nemala byť nijako kriminálne postihovaná. Bohužiaľ, marihuana ostáva nelegálna dodnes presne tak ako tomu bolo pred vyše sedemdesiatimi rokmi.

lionesssssss

zrejme máš problém s tým čo čítaš... trvám na tom, čo som napísala - to si nemyslím, to viem... to, že aj marihuana môže spôsobiť agresívne sklony a agresívne správanie... samozrejme, každý vidí a chápe to čo mu vyhovuje...

choď sa učiť a dajakú trávičku k tomu, nech ti to šlape

alebo?

lioness,zajtra mam skusku,ale aj tak ti tu skupirujem posledne dva prispevky,aby si pochopila suvislosti:)

Používateľ
alebo?
Dnes 20:45
"inak vazne si myslis, ze viac je agresorov pod vplyvom THC ako pod vplyvom alkoholu? myslim,ze alkohol ma ovela destruktiovnejsie ucinky,ale tak vzhladom nato,ze statistiky neuznavas neni o com:)"

lionesssssss
dátum a čas príspevku
Dnes 20:48
alebo, ja si to nemyslím, ja to viem... ty si svoje domnienky a teórie len myslíš...

nie je o com:) idem sa ucit, nech aj ja sa mozem na nejakom fore pochavlit Ackom:)

lionesssssss

alebo... TO SOM NEPOVEDALA , ŽE KVôLI TRÁVE JE VO SVETE VIACEJ AGRESIE !!!!! TY LÁSKAVO ČÍTAJ TO ČO PÍŠEM AK CHCEŠ NIEČO ODOMŇA VEDIEŤ A NEPREKRÚCAJ TO LÁSKAVO !!!! NAPÍSALA SOM,ŽE MARIHUANA MôŽE PôSOBIŤ NA ČLOVEKA TAK, ŽE MÁ AGRESÍVNE SKLONY, A NIE ŽE JE VO SVETE VIAC AGRESIE KVôLI TRÁVE AKO KVôLI ALKOHOLU...

alebo?

ktore konkretne:)? smrtelne vazne som si to vsimla potom, ale vedela som ze aj tak sa toho chytis, tak nema zmysel sa sama opravovat a neprekvapila si:)

neskutocne, cize kvoli THC je viac agresie vo svete ako kvoli alkoholu? fuhaa, tak ak si toto vazne myslis(pardon,ty vies!), tak sa uz nemame o com bavit:) pa

mudrejsi ustupi:)

lionesssssss

alebo, ja si to nemyslím, ja to viem... ty si svoje domnienky a teórie len myslíš...

a si strašne zlatá, že si mi chcela urobiť radosť tým že ma necháš ťa opraviť...

och , aspon nekecaj, veď to je trápne... čo slovo, to perla

alebo?

ano, potom som si vsimla,ze si napisala ze len ak budem mat z toho skusku sa o tom mozeme rozpravat, ale uz som to nechala tak,lebo vedela som aku radost ti to urobi, ze ma mozes opravit:)(inak presne tu poznamku o citani s porozumenim som cakala:)

inak vazne si myslis, ze viac je agresorov pod vplyvom THC ako pod vplyvom alkoholu? myslim,ze alkohol ma ovela destruktiovnejsie ucinky,ale tak vzhladom nato,ze statistiky neuznavas neni o com:)

lionesssssss

alebo :))) čítanie sporozumením nie je asi tvoja silná stránka, že? :)))

nenapísala som, že som mala Bčko ja... napísala som, že ak budeš mať z tej skúšky ty aspon Bčko, tak sa príď porozprávať o tejto problematike...

áno, aj marihuana môže na niektorých pôsobiť tak, že vyvoláva agresiu...
tak ako alkohol nepôsobí na každého tak že vyvoláva agresiu, tak aj marihuana môže pôsobiť tak, že vyvolá agresiu

0vecka

lol mne s to strasne paci... podla mna si crazynight robi prdel... pride mi troxu absurdne ze niekto ide do trojky a potom sa tu zacne hadat o tom so zopar ludmi...

a tiez sa mi pacia tie reakcie podla mna je to do urcitej miery zavist ze ona si uziva s dvoma a ostatni nie :-D