Trojka a potom bum!

Príspevok v téme: Trojka a potom bum!
crazynight

ahojte.
nájdem tu niekoho s podobnou skúsenosťou?

Mám priateľa, on ma kamaráta. Boli sme na párty, pili sme a priznávam boli tam aj ďalšie faktory okrem alkoholu.. zábava v plnom prúde a ja som si zrazu uvedomila ako ma začal priateľov kamarát obchytkávať v tom som si uvedomila že moj priatel sa na mna pri tom pozerá a evidentne mal z toho dobrý pocit pretože sa usmieval. Tak som sa začala bozkávať s jeho kamošom, hneď na to s nim a nakoniec.. hádajte ako to dopadlo, áno, zaliezli sme do izby a všetci traja sme si rozdali. na druhý den prišlo " ALE ".. moj priatel sa nechcel pozriet na mna, ja na jeho kamarata a jeho kamarat na neho. a tak to nejak dopadlo. je tomu týžden a este stale nie sme ani jeden z nás uplne ok.. čo s tým dalej??

mataBB

nechapem aku radu cakas...ked si sa vedela dat naraz pretiahnut 2, tak by si si to mala s nimi aj sama vyriesit a nepytat sa na radu na fore, kde 99,99% ludi nikdy v zivote takuto situaciu neriesilo

crazynight

no len pre info - nie som šlapka.. nespala by som len tak z hocikým a najma nie ked mam priatela.. je pravda bolo to podmienene alkoholom nejakými inými látkami atmosférou a tak všetko dokopy.. leenže - keby som nevidela ten zvláštny slastný pohľad môjho priateľa ked zbadal ako o mna javí záujem jeho kamoš, tak by ma ani len nenapadlo začať niečo a už vôbec nie si predstaviť ako to dopadlo..... situácia je taká že priateľ má z toho zmiešaný pocit jeho kamoš nevie ako reagovať ja som z toho trošku mimo.. s priateľom nemusím telefonovať, žijeme spolu v jednej domácnosti tak je to cele takee.. divné.. teeraz to beriem ako čudnú situáciu ale bol to zážitok, to priznávam,. paradoxne pár týždnov pred tým -nazvyme to incident.-sme sa s priateľom o tom bavili -teda o trojke a zhodli sme sa na par ludoch ktorí by v tom mohli teda byť zainteresovaní, ten jeho kamoš vrátane.. len nikto nečakal že to takto vybuchne a najma nikto nerátal s tým že ked vytriezveme bude z toho - mmmm stred záujmov :D

sweater

tazko radit, mali ste sa cely parket naraz po*ebat, aby si ani nevedela kto do teba vtaka strka, a potom by ste boli vsetci ok, lebo nikto by si nebol isty kto koho osukaval..

eklhaft

Nuz ,znasaj nasledky ,,,,ked bude aj nejake ,,nabuduce aspon vies co ta caka. Dufam , ze ste pouzili aspon ochranu.

User_37597

kks ..parada :D
ale ja osobne by som to nechcela zazit pre ten pocit co mate teraz vsetci :D
nuz zavolaj priatelovi a porozpravajte sa o tom..
inak drogy niesu dobre uz ti to niekto vravel? :D