Trojka a potom bum!

Príspevok v téme: Trojka a potom bum!
crazynight

ahojte.
nájdem tu niekoho s podobnou skúsenosťou?

Mám priateľa, on ma kamaráta. Boli sme na párty, pili sme a priznávam boli tam aj ďalšie faktory okrem alkoholu.. zábava v plnom prúde a ja som si zrazu uvedomila ako ma začal priateľov kamarát obchytkávať v tom som si uvedomila že moj priatel sa na mna pri tom pozerá a evidentne mal z toho dobrý pocit pretože sa usmieval. Tak som sa začala bozkávať s jeho kamošom, hneď na to s nim a nakoniec.. hádajte ako to dopadlo, áno, zaliezli sme do izby a všetci traja sme si rozdali. na druhý den prišlo " ALE ".. moj priatel sa nechcel pozriet na mna, ja na jeho kamarata a jeho kamarat na neho. a tak to nejak dopadlo. je tomu týžden a este stale nie sme ani jeden z nás uplne ok.. čo s tým dalej??

mataBB

adamkrt to tvoje filozofovanie..alkohol nema priamo nijaky vplyv na hak..tak tu nepolemizuj..nikto tu nepisal o vracani, hnackovani a pod

AdamKrt

whee_ee: asi som sa kopol a pomylil si to s antibiotikami.

Avsak pochybujem, ze stav opitosti, ci nadrogovania pomaha antikoncepcii, ked

- clovek v takom stave aj zabudne na tabletku
- az po vyse 4och hodinach sa casto tabletka vsetreba a s alkoholom je pravdepodobnost to vyzvracat dost vysoka,
- nemusi to sadnut ani zlcniku, nasleduje hnacka /ucinok ako ked sa vyzvracias/
- kombinacia akejkolvek drogy, lieku s alkoholom je velmi nebezpecna. Ohrozuje si clovek zdravie. Napr. moze dojst k poskodeniu pecene, obliciek.

Takze v konecnom dosledku je to tak ako tak nedobre pre antikoncepciu.

whee_ee

AdamKrt, odkedy má alkohol vplyv na účinok HAK??? Len keď vyvrátiš tabletku, alebo ťa preženie pred jej vstrebaním, ale alkohol sám o sebe na to vplyv teda nemá, neviem, čo tu píšeš...

crazynight

jankaaaaaaaa momentálne je to uplne v pohode. možno preto som k tomu nabrala taký postoj.. keby sa to nestalo tak unahlene a spontanne (tak by sa to asi ani nikdy nestalo:) ale keby to nebolot ak ako to bolo tak by sme sa na to z počiatku možno pozerali inak.. ale kedze to bol trošku šok po vytriezvení nevedel nikto z nas a kazdy sa obaval reakcie toho druheho,resp, tretieho ( a preto som to sem aj písala, v období ked som nevedela čo bude dalej) ale nakoniec sa to vyriešilo, porozpravali sme sa o tom a povedali si, WHY NOT, o trojke sme sa predsa bavili aj pred tym a ze to vybuchlo zrovna takto a s jeho kamošom, tak to bola zhoda okolnosti..takze dalej fungujeme, lubime sa, s nim sa dalej obaja kamaratime.. samozrejme uz sa k tomu nejak slovne nevyjadrujeme ale myslim ze kazdy si z toho vzal to zábavné..
tiez milujem milovanie so svojim partnerom a nevymenila by som ho za nič na svete, tooto bolo len spestrenie... a do budúcnosti možno teda bude ešte jedno s dievčaťom :)

to be continued..

(SUE dakujem)

Sue..

crazynight:
ja si myslim,ze pokial ste svojim konanim nikomu neublizili a nenarusilo to nejakym sposobom tvoj vztah s priatelom tak nema zmysel sa nad tym co sa stalo prilis pozastavovat a sparat sa v tom...len ak mate v plane pokracovat v takych "praktikach" tak si dajte pozor aby ste neuskodili vasmu vztahu co sa moze lahko stat...predsa len sex je najintimnejsia zalezitost vo vztahu tak si treba dat pozor a vyvarovat sa bezhlavemu konaniu..aj ked je jasne,ze kazdy z nas niekedy konal bez rozmyslu...ved sme len ludia a robime chyby,len treba davat bacha na to aby na tie nase chyby nedoplatil niekto iny

jasne niekomu sa to moze zdat nemoralne,divne a nikdy by na sex v trojke nepristal...ani ja nemam potrebu to zazit,pretoze pre mna je milovanie ozaj cosi vynimocne,co patri do vztahu dvoch ludi a dalsi tam jednoducho nemaju co robit...ale este preto nemozem nikoho odsudit a nema ma preco poburit to,ze to niekto urobil alebo robi a paci sa mu to...

jankaaaaaaaa

moj nazor asi len tolko ze vela z nas niekde v kutiku duse sniva o tom zazit nieco ako vy traja, ale len malo z nas sa nato odhodla a vyskusa to aj v skutocnosti.. :)

crazynight

alussska aach jo , ale nekonšpiruj.. ! nič take som nepovedala.. milovanie s priateľom je to najkrajšie a asi zabúdate že aj on bol v tej spomínanej trojke.. ktorá bola proste nečakaná trošku šialená ale nakoniec vtipná.. to že sa to stalo neznamená že sa to bude teraz stale dookola opakovať..

mne sa len jednoducho nepáči že tu každý každého chytá za slovíčka a keď už niekto prispieva do témy tak prosím k veci a nie preto aby otočil temu na to že puberta,sex,drogy,alkohol.. a neviem čo ..

nič proti tebe alussska.. tyka sa to skôr lionessss ktorá je TAAAK POHORSENA mojou temou ze dokonca vytvorila protitemu :D :D a to je vtipné.... vidím ze to ma vplyv.. či už dobrý alebo zlý.. ale ved ako sa vraví aj zlá reklama je reklama a ak sa takýmto spôsobom dá ovládať masa, tak potom som objavila recept :D hejtujte! :)))

yoshimitzu

Nikoho tu tvoje problemy nezaujimaju ,tak si chod do trojky s frajerom aj zo psom klidne a neotravuj ostatnych s pičovinami :)

alussska

... a pozor neodsudzujem Ťa, to by som si nedovolila, lebo sa držím toho, že nesúď, raz budeš sám súdený. Nemám nič proti sexu v trojke a užívaniu si života rôznymi spôsobmi. Ale prosím Ťa nepovyšuj obyčajný sex nad lásku a krásne milovanie ! Práve o tom som písala, že sa musíš ešte veľa učiť, no nezazlievam Ti to, lebo uznávam, máš čosi do seba, keď mi to nedalo a ešte som sa unúvala napísať :o)