Rýchlo sa spravím, malá sexuálna výdrž

krtko-lampa

Moze sa pred tym par hodin spravit, vypit alkohol (ale iba chlap, zena po konzumacii alkoholu vacsinou nedosahuje orgazmus), zacat pomali sex, dychat pri tom pomaly, ked citi, ze sa ide spravit, tak vtedy menit polohu ... moznosti je vela ... to len prve co ma napadlo ;) ...

Veron

Dobry vecer moj patner ma taky problem ze nema vobec vydrz aj ked sa spravy na prvy krat a ked ideme na druhe cislo tak je to furt to iste on ani nesce somnou ani otom hovorit ako my mozte poradit dakujem

Slota

Ziadne pripravky a chemia sam dobre vies ze je to psychika tak pocas milovania ja neviem pozeraj telku misli na inaksie veci ja neviem dobre jedlo skratka musis zamesnat mozok inaksou cinostou ako je sex a hole baby

HERUREKA

NETRAPTE SA ZBYTOCNE TO NENI MACHROVINA ZE JA V SEXE SOM DOMA.TO AJ TAK JE LEN UZ NANAS AKO DALEJ NIE?DOBRE JE RAZ POTOM LEN CAKAT A SKUSAT ROZDUCHAVAT OHEN .DOBRE SI SKRTNUT A DOKOLA .

Paloslav

Ja mam nato fintu.... skus si vihonit na vydrz a ne na rychlost.... casom si zvykne a vidrzis aj hodinu...len to chce cas....