pravidelna bolest pri sexe

Príspevok v téme: pravidelna bolest pri sexe
janina

Ludia, mam veľky problem. Mam chlapca ktoreho velmi milujem.Spali sme spolu asi 15 krat no vzdy ked do mna vnika, boli to. A to musim poznamenat, ze je fakt jemny. Akonahle sa do mna dostane, v tan den je uz vsetko ok.Problem cislo dva, pri sexe sa vobec neviem uvolnit, stava sa mi ze mi lietaju myslienky k jeho minulym vztahom, hoci viem ze je to uz davno prec. Poznate to niekdo z vlastnej skusenosti? Chcem sa toho zbavit no nejde to, rozpravali sme sa o tom, viem ze inu nechce, no moja mysel stale pracuje a boji sa dalsieho sklamania, poradte co dalej, nechcem ho a ani seba trapit. Neviem ako dalej

sway

Ja by som sa vás chcela opýtať na podobnú vec. Včera sme sa milovali s priateľom po 2 týždňoch, ale tak ma to bolelo, ako pri vnikaní, tak aj pri pohyboch. Milujeme sa už vyše 2 rokov, tak čím to môže byť, že práve teraz to tak bolelo, že som to nemohla vydržať?

lencik

aj ja mám bolesť v prvom vniknutí. potom už nie.
-
a minule sme si dali rýchlovku, žiadna predohra a zozadu a to bola dosť brutálna bolesť pri vniknutí.

kajka

janina aj ja pri sexe rozmýšlam, či som dosť dobrá, či tie predo mnou neboli lepšie. a ešte sa kontrolujem ako vyzerám ako sa tvárim, či nemám rozmazanú špirálu. proste chcem byť lepšia ako tie pre do mnou a preto sa neviem uvoľniť.

jamie0

No toto ja dobre poznam..hlavne tie bolesti pri sexe...ja som mala v minulosti problemy s panenskou blanou ktora mi tam este stale ostala a boli ma to ked do mna prenika..tym ze si to ja neuzijem neuzije si to ani on a to ma strasne moc mrzi...ja sa neviem potom uvolnit a nevzrusuje ma uz niekedy vobec nic...nehovorim vobec o tom ze pri styku necitim vobec nic je to pre mna ako uplne bezna cinnost kludne by som pri tom mohla robit este nieco..niekedy som uz z toho na nervy

janina

Pozname... Darmo mi stale vtlka do hlavy ze je to vsetko uz minulost... Ja sama viem ze by sa k byvalej nevratil, lebo mu velmi ublizila a stou druhou si nerozumel, no beztak na to myslim, hlavne ked obe poznam a sme - ci boli sme kamosky... Ako mam na to nemysliet

nooo

ja mam presne ten isty problem s tymi myslienkami.viem o jeho minulosti a o minulom sexualnom zivote,stale nielen pri sexe a tak,ale stale mi behaju nejake veci hlavou,ze jeho byvale boli lepsie ako ja.asi by som mu mala verit ze to tak nie je ale nejde to.aj ked ma presviedca,ze to je minulost,vo mne to stale je a neviem co s tym.snazim sa,ale nekedy to nejde:(

durka

mam podobny problem. pri sexe ma strasne boli, ked do mna vnika. bola som u gynekologa a on mi zistil, ze v posve nieco mam a kvoli tomu mozem mat bolestivy pohlavny styk. ale da sa to odstranit. myslim, ze by si sa mala o tom porozpravat s gynek. ale mozno je to vazne kvoli tym myslienkam. potom sa skus porozpravat o tom s priatelom. mozno budes pokojnejsia a budes sa vediet aj uvolnit a vychutnat si milovanie.

janina

hej bola som panna.no s tym komunikovanim je to problem, bo ja o tychto veciach nejak neviem komunikovat, este vzdy si pripadam, ze robim nieco nespravne - bola som tak vychovavana. A to mam uz 20...