pravidelna bolest pri sexe

Príspevok v téme: pravidelna bolest pri sexe
janina

Ludia, mam veľky problem. Mam chlapca ktoreho velmi milujem.Spali sme spolu asi 15 krat no vzdy ked do mna vnika, boli to. A to musim poznamenat, ze je fakt jemny. Akonahle sa do mna dostane, v tan den je uz vsetko ok.Problem cislo dva, pri sexe sa vobec neviem uvolnit, stava sa mi ze mi lietaju myslienky k jeho minulym vztahom, hoci viem ze je to uz davno prec. Poznate to niekdo z vlastnej skusenosti? Chcem sa toho zbavit no nejde to, rozpravali sme sa o tom, viem ze inu nechce, no moja mysel stale pracuje a boji sa dalsieho sklamania, poradte co dalej, nechcem ho a ani seba trapit. Neviem ako dalej

lorelai

Ahoj janina,
myslim,ze by to mohlo mohlo byt uzkym posvovym vchodom alebo nejakou infekciou ci zapalom.Samozrejme,pokial si pred tymi 15-timi razmi bola panna tak je to ine,ale bo ak si dlhsiu dobu nemala sex.Kazdopadne by si sa mala poradit so svojim gynekologom.
A co sa tyka myslienok,na to nie je ziadny navod.Pokial na to stale myslis,je viac ako pravdepodobne ze mu neveris na 100%.Odovzdaj sa mu a v prvom rade presvec seba samu,ze ta miluje.Ale musis o tom byt presvedcena.A pustite si nejaku prijemnu hudbu alebo sa pri tom rozpravajte aby ti myslienky nebehali kade-tade.
Vela stastia