Alkohol a nevera

Príspevok v téme: Alkohol a nevera
magdal

ahojte.
podviedla som priatela v opitosti (dvakrat). som uplne na dne. nechapem, ako som to mohla urobit. prvykrat mi to odpustil ale teraz...samozrejme, ze ma nechal. nedokazem bez neho zit. a nechapem, co mam v tej sprostej hlave, ked dokazem spravit nieco take strasne.. tak strasne som mu ublizila.
slubila som si, ze uz v zivote nebudem pit. ale nedokazem si to odpustit. uz tyzden som doma, nikam nechodim. tak velmi by som ho chcela spat. mam strach ze sa zblaznim. potrebujem ho. som zufala, pomozte mi, prosim.

Súvisiaci obsah

magdal

byvam s rodicmi. aj on. on je velmi mlady, este nema ani 20.
uz sommu pisala a dnes som sa s nim stretla a rozpravali sme sa. ja som mu povedala vsetko, co tu pisem vam. a on mi povedal, ze mam nanho zabudnut. ze v tom nevidi zmysel. ze mi neveri. ale povedal ze mozno niekedy by sa ku mne vratil. ale ked videl, ze ma to potesilo, povedal, ze nech s tym radsej neratam, nech nanho nemyslim a nech si robim, co chcem. ze nikto nevie, co bude...
ale povedal to MOZNO!!! mam nadej!

nathália08

ak sa ľúbite,zvládnete to obaja,len nesmieš hysterčiť-napíš mu peknú sms,a snaž sa zachovať kľud.
Napíš mu len v skratke,že ho miluješ,a už to nikdy neurobíš-nepíš veľa,a nepreháňaj to s písaním.

magdal

ale sak hovorim, ze ked pijem, tak sa novladam.. nemala som chut ho podvadzat. ani som nevedela, co robim. keby som si nepamatala kratky utrzok, ani neviem, ze sa nieco stalo. som vtedy pila cely den od obeda do tretej rana vodku.. netrufam si odhadnut, kolko jej bolo. sa cudujem, ze som stala na nohach.

nathália08

ach jaj,tak si daj otázku,klamat nemožem,ale podviesť áno???
Ved si sa už musela raz poučiť.

Ešte ma zaujíma,či ti ani sms nepíše,alebo na maily??

Na tych fotkach spolu tancujeme,a ešte sme spolu na spoločnej fotke vedla seba,len sme bližšie pri sebe.-to je celé.

magdal

nathália08, no len ked ja klamat nemozem.. neviem to, nedokazala by som sa mu pozriet do oci a to by aj tak hned zistil, ze neni vsetko ok.
som jak nejaka tragicka postavicka..
a co bolo na tych fotkach, ked sa manzel tak nastval?

nathália08

to som tak myslela,že to čo si urobila,si mu nemala povedat,vieš,aj to že to vieš iba ty,to je tiež ťažké,proste svedomie sa ozýva,že si urobila,to čo nebolo správne.

A teraz ked vie to aj on,tak sa trápi tiež-má v hlave iba otázku,,prečo????

Prečo si to urobila,ked sa ľúbite,a vravíš že si rozumiete.

Vieš ja som od teba o dost staršia,a zažila som niečo podobné.
Mali sme stretko po 20 rokoch,a bola som na fotkach s jednym spolužiakom-muž mi to do dnes vyčíta-nič medzi nami nebolo,a našiel ich nahodou v maili v koši-zabudla som ich vymazať.
Dlho mu vypisoval,a provokoval,či niečo medzi nami nebolo,ach jaj....nechcem na to ani pomyslieť,proste strašne vystrájal.

nathália08

ach dievča,máš to velmi ťažké,ale musíš to zvládnuť.
Už len sebe musíš dokázať,že máš pevnú vôľu,a hlavne,
že si sa poučila.

magdal

nathália08 nechapem, ako si myslela to s tym mlcanim.
no ked som bola s nim, tak som bola s nim kazdy den..s vynimkou skoly a diskoteky, kam so mnou odmietal chodit. lebo on sa rad bavil sam a ja som za nim furt chodila a vyzadovala si pozornost a potom som mu nadavala, ked ma ignoroval. tak sme to robili tak, ze on chodil sam, ked ja som bola v praci, alebo som chodila tam kde on, ale nepila som.

magdal

ja ho naozaj milujem. je to laska. za triezva by ma take nieco ani nenapadlo. ale ked som ozrata.. a to fakt ozrata, nekontrolujem sa. je mi uplne jedno, co sa so mnou robi. a nikomu neprajem zazit potom to vytriezvenie.
nieco mam v sebe holboko vnutri, nejaky problem a alkohol ho vyplavi napovrch.
no a k tej neprejavovanej laske.. chlapi byvaju taki, ze nic nehovoria, ze nedojdu k nam a nepohladkaju nas, neobjimu.. ale to neznamena, ze nas nemiluju. len nam zenam potom nieco chyba. ale nechcem to zvalovat nanho.
a k tomu sexu.. tam bolo viacero faktorov.. hlevne nebolo kde, niekedy nebolo kedy, mavam kvasinky aj priatel a boli sme dost casto chori.. nejak sa to nakopilo vsetko. a on mi nikdy ani nepovedal, ze mam na teba chut.. tak som si pripadala prenho taka nepritazliva. ale teraz viem, ze to nebola pravda. on je proste taky, ze ked vie, ze nic nebude, tak to radsej neriesi. inak samotny sex.. teda milovanie.. bolo neopisatelne.
no a potom, jak som ho podviedla prvykrat to bolo este horsie, som sa mu hnusila.. co chapem, viem aky je to pocit.
nenavidim sa za to vsetko. PRAJEM VAM, ABY SA VAM TO NIKDY NESTALO! JE TO PEKLO! ta vina...