Alkohol a nevera

Príspevok v téme: Alkohol a nevera
magdal

ahojte.
podviedla som priatela v opitosti (dvakrat). som uplne na dne. nechapem, ako som to mohla urobit. prvykrat mi to odpustil ale teraz...samozrejme, ze ma nechal. nedokazem bez neho zit. a nechapem, co mam v tej sprostej hlave, ked dokazem spravit nieco take strasne.. tak strasne som mu ublizila.
slubila som si, ze uz v zivote nebudem pit. ale nedokazem si to odpustit. uz tyzden som doma, nikam nechodim. tak velmi by som ho chcela spat. mam strach ze sa zblaznim. potrebujem ho. som zufala, pomozte mi, prosim.

Súvisiaci obsah

magdal

ahojte. clovek by cakal, ze sa to zacne casom zlepsovat.. ale je to stale take iste, kezdy den sa citim tak isto. nemozem od neho odputat mysel.
toto nie je moj prvy rozchod.. s prvym priatelom som chodila 2,5 roka, milovala som ho(vtedy som si myslela, ze najviac na svete) ale prestalo nam to klapat, tak sme sa rozisli.. asi tyzden mi bolo smutno, potom som to hodila za hlavu, povedala si, ze zivot ide dalej a zachvilku bolo vsetko prec.
ale teraz.. som nacisto vysinuta z toho, nedokazem sa s tym zmierit. som vzdycky taka rada ked ho stretnem vonku, aj ked sa so mnou nebavi, mne staci, ze ho vidim.
nenavidim chlast.. niektori ludia proste pit nemozu, ja to tvrdim stale. a nahodou som narazila na take video, kde o tom rozprava vylieceny alkoholik, jeden skotsky komik www.videacesky.cz

mika:

v zivote to tak byva, ze chlapec ti to pekne vrati aj s urokmi, ale po case, ak ta mal naozaj rad, sa k tebe vrati. ale chce to cas, hlavne mu nevypisuj ani nic podobne. Vzi sa do jeho koze. Ak mu budes volat a pisat, tak si nepomozes, iba to zhorsis. Daj tomu par mesiacov, do pol roka sa to utrasie

Alzbeta01

Pocuj Magdal. Nesleduj ho, odstran si ho z priatelov na FB a nekukaj na jeho nastenku. Ja viem, ze na zaciatku bude tazke sa s rozchodom zmierit, ale cas je najlepsi lekar. Zakaz si o nom vyhladavat akekolvek informacie. Mala by si zacat chodit k nejakemu psychologovi, lebo mas velky problem so sebavedomim. Muzi podvadzaju uplne bezne a vobec ale vobec ziadne vycitky z toho nemaju. Tym nechcem ospravedlnovat neveru u zien ani u muzov. Moj byvaly ma tiez podvadzal a myslis ze mal nejake vycitky? Vsetku vinu sveta vzdy zvalil na mna. To len zeny maju. Neviem aky si typ, ale skus byt nejaky cas sama a snazit sa pracovat na sebe a budovat si sebavedomie. Si este velmi mlada a vyrasties z toho vsetkeho. Ja mam uz 32 a poviem ti, cim som starsia, tym som spokojnejsia, sebavedomejsia a vyrovnanejsia. Ty si este v tom rozblaznenom veku kedy nevies co chces a ozieras sa (ja som sa v tom veku tiez). Hlavne sa nenenavid, skus si precitat nejake knizky o tom, ako milovat sam seba. Raz budes mat pekny vztah, tento este nebol ten pravy.

sansara

Pozri, tí čo ťa odsudzujú a nadávajú Ti (nečítala som reakcie, len tie Tvoje posledné), tak majú pravdu. No nediv sa im...lebo ak sa raz niekto vlastnou hlúposťou potkne a vstane a zopakuje to opäť, tak to už není náhoda smola, ale to, že proste dovtedy sa chodí s krčahom po vodu, kým sa nerozbije. Nechápem, prečo si sa nepoučila 1x? Ako Ti má teraz Tvoj ex veriť, keď si mu urobila to isté už 2x?! Raz Ti už odpustil a teraz čakáš, že to urobí opäť?? Ale on sa už proste bojí a neverí Ti (právom). Skús sa do neho vcítiť - ako by si reagovala Ty? Skús byť na chvíľu ním a predstav si, že Ti toto isté robí on? Verila by si mu ešte?? Myslíš, že sa dá donekonečna narušená dôvera city láska - odpúšťať? On to urobil a opäť si ho sklamala. Skôr sa snaž zistiť, prečo si to urobila a aké pohnútky ťa k tomu viedli. Lebo je blbosť, keď sa niekto vyhovára na alkohol...proste alkohol len v Tebe odhodí isté zábrany, robíš to na čo v normálnom stave akobys nemala guráž, ale uvedomuješ si čo robíš len zábrany už nie sú viac zábranami
Buď sa zmeníš Ty - lebo problém máš dievča Ty, alebo si užívaj život, aký si si zvolila žiť. Nikto iný nežije Tvoj život, len Ty sama. Ty sama sa rozhoduješ, Ty sama podľa vlastných rozhodnutí uvážení robíš to čo sama chceš a tak sa nevyhováraj na alkohol ale sa zmeň, ak to vôbec chceš
No a Tvoj ex?? Ak sa Ti ešte nejakým zázrakom ho podarí predsa len presvedčiť o sebe a že si sa zmenila, tak si to už viac neposer.. A ak Ti viac neuverí a nedá šancu sa vrátiť k nemu späť, tak sa aspoň z tohto pouč...aby si rovnakú chybu nezopakovala aj v budúcnosti pri ďalšom svojom vzťahu. Všetko vyrieši čas a hlavne sa zmeň, ak sa Ti pohľad na svoje správanie a to, akou teraz si a ako iným ubližuješ, nepáči

magdal

ahoj.
dneska som mu pisala, len tak kamaratsky, som sapytala co robi a tak a ja som mu hovorila, co mam nove.. ale strasne volaco, kazde moje dobre mienene slovo obratil proti mne, stale na mna utocil..
a uz zacal vypisovat aj babam na fb.. flirtuje s nimi. je mi zle. hrozne zle.

magdal

ja som tiez normalne dievca, ked nepijem. niektori ludia pit proste nemozu.
tak odsudzujte ma kolko chcete.. pred 5 rokmi by som reagovala presne ako vy. takze to vyzera, ze nepotrebujem dozriet, ale skor sa vratit, tam kde som bola. ci?
viete, odsudit cloveka je jednoduchsie, ako verit v cloveka.. to len malokto dokaze.. a toho potom ti ostatni zvyknu nazyvat "debil". dobry, milosrdny je jednoducho debil.

sweater

tiez si myslim ze by bol blby keby s tebou chcel zostat resp. sa k tebe vratit, podla mna ta ma asi fakt rad, ked ti odpustil ten prvy raz a este aj teraz ta razne neodbil ale povedal ze mozno raz, ale hadam dostane rozum a najde si nejake normalne dievca, a ty, radsej ho nechaj, dost si mu uz narobila, snad raz dozrejes a az potom hladaj vztah...

jajka001_

vies ked sa baba dokaze opit tak ze sa neovlada, uz to samo o sebe je dost nechutne, uz to by bol pre mnohych dovod na rozchod
to sa tyka samozrejme aj chlapov

Excell

Nemohol spraviť nič múdrejšie ako to že ťa nechal. Bol by totálny blb ak by sa k tebe vrátil. K babe, ktorá keď si vypije, nechá sa pretiahnuť hádam aj od psa.