Modelácia pŕs

timuska

Baby ahojte som 4 dni po modelácii a vložení inplantátov mala som kedysi krásne prsia plné trojky štvorky po dvoch tehotenstvách a kojeniach mi zostali chabé ovisnuté roletky :( najskôr som si myslela že prídem na konzultáciu a povedi miveľksť innplantátov aké by mi dali aby mi tie moje kožky vyplnili :( Moja predstava ma veľmi rýchlo pršla keďže na konzultácii mi povedal že je potrebná aj modelácia. Najskôr chcel lekár len modelovať a neskôr že ak nebudem spokojná s veľkosťou dohodneme sa na inplantátoch, keďže ale celý život sm mala krásne 3-4 a po modelácii by mi zostali jednotky max. dvojky som vedela že mi to stačiť nebude tak som sa rozhodla aj pre inplantáty. nejakú možnosť dvoch spôsobov rezov mi nedal mám rez v tvare kotvy a bolesť ani necítim. Fotky mám aj v galerii zaiaľ len pred operáciou zatiaľ štvrto mám ísť na preväz tak ich konečne uvidím :)

rencalka

Citala som si aj baby silikonove prsia tam je ale viac takych co maju silikony cize uplny opak toho co mam ja ja mam tiez asi tak 4 no ovisaju su tam asi tak max 3-4 baby co maju aj spravenu modelaciu ale pisu ze mali prsia po kojeni ochable a az po tej modelacii tam maju este dany silikon tak asi bez tej modelacii to nejde ze sa tam da len ten silikon teda ja apelujem na tie jazvy ze radsej by som asi brala keby mi do tych mojich vedeli dat silikon nak mi ich spevnia ako tie rezy no ale som sa s tym uz zmierila len teda by som chcela tu setrnejsiu metodu lizatko

rencalka

Ako myslis ze ti tam vlozia len silikon a tak ti ho spevnia to asi nie to by ti museli dat este raz taky silikon velky cize by si mala si 6 ale da sa len tak ze ti spravia modelaciu a potom ti tam vlozia silikon to sa robi jasne

Laurina22

No ja som chcela aj silikon ale mne povedali baby z temy silikonove prsia ze silikon mi netreba.Ja mam teraz prsia trojky.Ale uz zacinam premyslat aj nad silikonom,da sa tak urobit modelacia?

rencalka

ahoj ja som tiez z BA.Vies nieco o tych metodach viacej co som pisala ja uz toto leto to necham asi tak skor na jesen no neviem aka je cakacia doba tak preto uz to zacinam riesit teraz ULK dr.GUBA mysliz v interklinik je vraj dobry ten Racz ci ako sa pise tam som sa aj informovala trosku mailom necaka sa vela tak 2,5 mesiaca zalezi od obdobia vraj na leto je to menej na jesen sa to znovu rozbehne ty mas aku velkost?ides si aj vkladat silikon ci ti netreba mne teda pozehnal ten hore dost tak preto tu modelaciu lebo po kojeni je to jedna velka katastrofa:-(

Laurina22

Ahoj baby,ja sa tiez chystam na modelaciu.Ja mam konzultaciu aj v Ustave lekarskej kozmetiky aj v Medical beauty a podla toho sa rozhodnem.Este by som chcla vidiet prace aj z interkliniku.Vsetko BA.

rencalka

A kam by si chcela ist skadial si?Tiz nemam vlastnu skusenost no ale aj ja sa chystam tiez neviem este ku komu lenze ja by som chcela metodu singl scar tvar lizatka a nie kotvu ale vobec neviem v com to spociva kt.metoda je lepsia ked si citam singl scar tak ju opisuju ako lepsiu ze prsnik sa da lepsie vytvarovat je taky gulatucky a ked si citam metodu v tvare kotvy tak zase ze ona je lepsia tak naozaj neviem ja viem ze mi doktor povie ze co bude lepsie a ze to zavisi aj od velkosti a ovisnutia no fotky co som videla tak niekt.lekari robia len kotvu a to aj pri malych prsnikov tak neviem poradte niekto nieco

vierka86

je tu tema silikonove prsia, skus tam,niektore kocky si nedavaju zvacsovat, idu len na korekciu, ja som dva dni po zvacseni a na doktora Cervena z Novamedu nedam dopustit

vejva

Ahoj vlastnu skusenost nemam ale dnes som videla svoju kamosku kt.je 15-20 cca den po tvrdi ze je len po modelacii no podla mna jej ich aj zmensili xi xi ale to asi tak len vyzera ked ich spevnili no neuveritelna nadhera ja vacsinou pisem do temy zmensenie prsnikov sama sa neviem rozhodnut ci len modelacia alebo aj zmensenie ale v podstate to je si jedno obe obnasaju to iste a ty chces aj silikon ci ti netreba?ta kamoska ich ma ako silikony jazvycky no krasa zatial keby ze viem tak idem uz zajtra