Modelácia pŕs

Suphotam12

Ja mam prsia E az F takze aj z takychto megaprs mi ostanu Acka Bcka :( achjaj s tym som teda neratala...jasne posli prosim na adriana.vybostek@gmail.com dakujem :)

timuska

Suphotam12
ahoj ja som 5 dní po opke už som to tu písala mala som kedysi svoje prsia aj 3D ale kojením a tým že som chudla ostali z nich ovisnuté kožky :( a rozdiel medzinimisom mala jedno číslo. Pred operáciou som nosila veľkosť C a dr. mi povedal keby mám len samotnú modeláciu že mi zostanú z mojich prs A alebo slabé B. Ak chceš pošlem foto na mail ako vyzerali pred opkou na porovnanie

Suphotam12

Ahojte, chcela som sa opytat ako to je s modelaciou prs. Je pravda ze modelaciou sa zmensia? Myslim to tak ci sa len nadvihnu alebo sa nadvihnu a tym sa nejako zmensia....tolko for som uz presla ze z toho mam normalne chaos :/ a da sa modelacia spravit s dobrym vysledkom ked mam jedno vacsie ako druhe? :/

timuska

ria :)
každý si nájde to čo mu viacej vyhovuje :) Ja som tiež na tejto klinike spokojná nevravím že na inej by som nebola na túto mi odporúčila kámoška ktorá tu bola veľmi spokojná ja som po konzultácii mala tiež veľmi ríjemný dojem z prístupu lekárov atď. Moje prsia boli v hroznom stave mala som kedysi 3D a pokojení a chudnutiach mi zostali kožky ktoré sm tlačila do C-čkovej podprdy :( po konzultačkách mi povedali že by mi zostali A preto som pristúpila aj na inplantáty a pravdu povediac vôbec som nezisťovala že či by niekde inde túto operáciu vykonali aj tým druhým spôsobom. Dôverovala som lekárovi tak som to nechala plne na ňom. Zajtra dám veddieť čo a ako idem na preväz tak si ich budem prvý krát vidieť :)))

ria26

Timuska aj ja som z TO a bola som na modelaciu v NR,tiez na korekciu hornych viecok u Mladeka a Zamboj mi robil endoskopicky lifting čela a bude mi robiť aj prepážku a špičku nosa.Môžem oboch len odporučiť,ale Zamboja by som už nemenila.Už som dievčatám písala na inej teme ohľadne modelácie.Inak rez kotva sa robi pri extremne veľkych prsiach a najma pri zmensovani a T rez pri modelacie a zdvihnuti,kde ide viac menej korekciu a upravenie veľkosti.

vejva

BA by mi vyhovovala najviac ked tu byvam ale ked ja si neviem vybrat kt.je tu ten naj super ked ich tu je tolko.To bude asi tym ze mam na vyber keby tu boli len dve kliniky tak by som velmi na vyber nemala ja som asi uz cvok xi xi.Dokonca som nasla uz aj v Prahe co sa mi pozdava robi vylucne metodu single scar a dokonca vraj jediny pouziva ultrazvukovy skalpel tak uz neviem cena je 45000 korun ceskych vratane ubytovania 2 dni vsetkych liekov atd...Tak uz neviem no chystam sa az v sept.okt.tak mam cas premyslat hm:-) len uz mi stoho tuk tuk

vejva

A mozem vediet s kadial si timuska ci si z Nt alebo cestujes lebo ja som z BA tak neviem ako by to bolo s tym cestovanim ako raz na operaciu ano aj raz na kontrolu len vies ja myslim alebo si uz asi aj namyslam ze keby nahodou predsa to hojenie v mojom pripade nic moc co potom asi by som musela tam chodit ako na klavir a moj dr.obvodak tak to pochybujem ze by mi robil nebodaj niake prevezy a tak dalej

timuska

viem že okrem tejto kliniky je ešte jedna neviem asi 500-1000metrov kde je dr. mládek tieto dve plastické chirurie sú tak pri sebe a marí sa mi že ešte v Nr. niekde je ale to už neviem na isto :)Na tejto klinike bola aj kámoška pred 4-mi rokmi a bola sokojná tak som si nechla poradiť a zdá sa mi že aj cenovo je to lepšie :)