nasli by ste si milenca?

Príspevok v téme: nasli by ste si milenca?
smutnalaska

som vydata 5 rokov. moj manzel bol moj prvy sex.partner. nas sex bol zo zaciatku fajn. bolo to skor o citoch ako o technike.velmi ho lubim... ale pred par dnami som sa strasne opila a podviedla ho. odpustil mi. zazila som vsak taky sex na ktory sa neda zabunut. s mojim muzom to uz davno nie je ono. bud sa nevie trafit alebo mu nechce stat. on sex k zivotu ani nepotrebuje. ja vsak ano. co v tomto pripade? som este mlada a nevyburena. mam pokracovat v nevere? laska je silna. no pudy niekedy silnjsie...

kanite

Sex zoznamka - hespac.com za tie 2 mesiace som si pisal s hromadou bab a stretol sa asi s 5 alebo 6. nehovorim ze to boli vsetko top modelky, jedna bola co sa vzhladu tyka dost velke sklamanie. ostatne v pohode.

alex alex

spolocnik.weebly.com LUXUSNÝ SPOLOČNÍK PRE ŽENY, PROFESIONÁLNY GIGOLO, MILENEC PRE DÁMY, MLADÝ ZAJAČIK, DON JUAN, TANTRA MASÁŽE, BRATISLAVA

Deee

Je lepsie vydavat sa aspon s jednou sexualnou skusenostou navyse, potom vie clovek ocenit co ma doma, ale tuto fazu si preskocila...
Nenapadlo ta, ze ten super sex v stave opitosti a vzrusenia z neznama bol prave preto jedinecny? Kazdy prvy sex je nieco neuveritelne a uzasne, skus to prinavratit domov, tiez som vydata a jasne, ze to uz nie je to co byvalo, ale raz za cas si s manzelom vieme vytvorit atmosferu ako prvykrat, prezit milovanie este lepsie ako prvykrat, vtedy to fakt stoji za vsetko... Ale chce to trosku komunikacie a snahy...

milovna

milenec v ziadnom pripade.ved nebud blba pre boha.to si mala rozmyslat este predtym ako si si ho brala.bud ho opusti a si uzivaj,alebo bud s nim do konca zivota a nauc ho veci ktore mas rada,ale nezahybaj mu,budes tym trpiet neskor a on tiez

User_37597

vsade kde sa objavi slovo NEVERA tak bud pred nim alebo po nom je slovo ALKOHOL...
a potom ze som abstinentka.
kt kkt vobec vymyslel alkohol? :D

sweater

co ma robit? no najst si ineho ked to s nou nebude chciet vyriesit, ani nic, proste tak sa to robi, vztah neklape tak sa rozidu. tiez som chcel na bicykli jazdit v terene, ale na tom galuzkovom to velmi neslo, no tak som ho predal a kupil horsky, a rozumieme si perfektne..

MMMMMMMMMMMM

Podľa mňa by ste mali skusit doktorov a nejaké normálne riešenia. Ak nebude tvoj partner ochotný s tým problémom niečo robiť tak prečo by si ty mala byť tolerantná k nemu? Potom si najdi milenca a užívaj si to.

Lost a ty nemoralizuj. Čo má robiť keď to potrebuje a jej partner na ňu serie? To čo si ty napísal je síce pekné a rád by som s tým súhlasil, ale nie sme v ideálnom svete.

lost

Ochto a spol.

prosim vas ludia, vy ste fakt tak retardovane stado ako vyzerate ?

ono nie je mozne aby bol niekta tak szuhlene BLBYYYYYYYY ako kazdy jeden co vyhlasi ze "je to potreba tela"

fakt, kks, v mojich ociach ste ako cvicene opice, IQ 80, proste to je ako , t oje horsie ako 5 rocne dieta, ktore sa hada o lizatko...

"bez toho sa neda zit" "je to silnejsieako ja"

baszmeg, to su mi ale vyhovorky. :D

preco musim zit v tak sprostom svete ?! ja som musel byt brutalny psychopat, ze ma Boh poslal na tento svet.

To je take tazke pochopit, nevernici, ze cokolvek to vase FYZICKE sa da naucit?

Alebo ako ste sa naucili chodit? rozpravat? zrat a srat ?
Ako sa niekto uci bicyklovat?

tak isto sa dokaze vas "tak neschopny" partner aj sexovat..

ale vy idioti, namiesto toho aby ste POMOHLI svojmi chudakovi partnerovi, alebo partnerke, radsej si zayebete niekde pomimo.

to je absolutna zbabelost a retardacia v jednom, ze toto fakt zaklincuje moj pohlad na svet. naco s nim stracat cas :D

ale fakt vam zavidim, zavidim vam tu skurenu jednoduchost zivota, staci si zayebat a mam pohodu.. tak malo k spokojnosti. to nie je ani retardovanost, ale nahodou perektne dokonala inteligencia ktora vitazi nad systemom :D