zapalene usi z nausnic co na to?

Príspevok v téme: zapalene usi z nausnic co na to?
dadika1114

nausnice som straasne dlho nenosila a ked si teraz chcem nejake dat hned mi ocerveneju usi,palia ma,stipu ...chcem ale zase zacat nosit nausnice v jednom uchu mam 3 durky a v druhom dve .... ja neviem cim si mam usli natierat akou vodou aby sa mi ukludnili a zvykli na tu nausnicu?predtim mi nerobilo zle ani zlato ani striebro a ani bizuterka .... ale teraz chcem radsej striebro

Omen

Ak sa ti zapaľujú ušné dierky pri nosení náušníc zo zlata, striebra a chirurgickej oceli, potom máš na tieto kovy alergiu a n e s m i e š nosiť ž i a d n e náušnice z týchto kovov!!!

markaraa

Treba jednoznacne kupit kvalitnejsie nausnice, bud zlate alebo strieborne a uz si ich jednoducho nechat a nevyberat. Ale na teraz si daj istu dobu pokoj od nausnic, aby sa ti usi zahojili

daniela2

"mám už 2 mesiace zapálenú ušnú dierku aj pri chirurgické oceli zlate i striebre"
za tie dva mesiace si na tie ušné dierky vyskúšala dosť. Skús ostať pri jednom kove a neobmieňať ich. Ušné dierky si natri masťou Framykoin.

vvk

Zdravím mám 12 rokov a potrebovala by som pomoc mám už 2 mesiace zapálenú ušnú dierku aj pri chirurgické oceli zlate i striebre neviem si už rady ak by ste mi mohly poradiť nijakú bezbolestnú variantu.
Ďakujem

slivca

mne sa to casto stavalo ked som bola mladsia ale potom mi niekto odporucil aby som nove nausnice poriadne ponamacalo do alpy alebo dala alpu na vatovy tampon, zakrutila do toho nausnicu a nechala to tak aj celu noc

akire

ja mám ten istý problém začala som mať šialove ucho z bižutérie tak si vravím kúpim si chyrurgickú ocel asi dva dni bolo dobre a potom som začala mať zapálené pravé ucho a na zadnej strane ucha som mala chrastu kamarát ktorý prepichuje nos a robi tetovanie mi poradil natrieť uši alkoholom a naušnice nechať tak pol hodku v alkohole ešte som si ich na uši na späť nedavala lebo na pravom uchu mám chrastu čo mám robiť poradte mi dakujem

andula

Určite máš alergiu na nikel. Kúp si náušnice z chirurgickej ocele. POznáš ju podľa toho, že keď k nej priložíš magnet,nepriťahuje sa k nemu. Viem to preto, že ja mám rovnaký problém.