Mešká mi menzes

Príspevok v téme: Mešká mi menzes
matulda

Dobrý deň chcela by som sa spýtať či je normálne, že mi menzes mešká už skoro týžden a niečo, tehotná niesom, robila som si test ,a som ešte panna. Bruško ma už bolí, aj prsia ma boli, proste symptóny ako na krámy len tá krv chýba. Môže to byť z prechladnutia, pred tým som sedela dosť na studenom.
Je nejaká domáca možnosť ako si vyvolať krámy ?

Za odpovede ďakujem

adulik173

Už je to 9 dní, čo mi mešká. V utorok som bola u lekára, robil mi sono aj ultrazvuk. Povedal, že moja maternica je na tom teraz tak, že buď dostanem, alebo som v tom. Pravdupovediac, takúto odpoveď som vedela aj sama bez vyšetrenia. Pichol mi aj vyvolávačku a zatiaľ nič. Viem že je to skoro. Povedal, že podľa neho nie som, kvôli tomu testu, ale že nemôže mi vraveť dopredu. Napadlo ma, že som 2. deň, čo mi meškali pila dosť vína, aby som ich privolala. Test som si robila na druhý deň, ešte trochu rozbitá. Nemohlo mi aj toto ovplyvniť výsledok testu? Sama neviem čomu mám veriť a už čakám takmer 2 týždne. A to ma ďalšie 2 čakajú:(

adulik173

Ahojte, chcem sa spýtať, asi ako každá...Mešká mi menštruácia - už týždeň. Mávam pravidelný cyklus, max. s 1-dňovým meškaním. Pred 3 dňami som si robila aj test, bol negatívny. Už 3. deň sa mi ale často točí hlava. Nebíva mi zle, akurát včera mi bolo tak chvílu, ale nie na vracanie...Stále len čakám kedy to príde a spolieham sa na test. Ak mi to nepríde, určite zájdem aj ku gynekológovi. Chcela som sa spýtať, aký je ale Váš názor.

matulda

"Tyshka" z mamou som sa už o tom bavila :), a povedala mi že to môže byť z toho prechladnutia ale z polovice ma vystrašila a viac vysteresovala, mam je stará škola, strašila ma hormónmy ktoré mi budú musieť dávať a iné veci, ja som sa len chcela spýtať na názor niekoho iného, iných báb, aj ked to nedopadlo najšťastnejšie

Tyshka

jajka ale tak vies ako ja taketo veci myslim na menzes osm sa spytala hned mamu ze preco mi meskaju ked som bola este mlada...e namala priatela kedze mam uz dlho priatela tak sem tam sa obavam:P i ja:P ale ne sprstovani:D...ale tak uz obavi 100% nemam kedze berem antikoncepciu uz som kludna vacsinou :) skorej mama mi spravy nervy ale zatial musim povedat chvala bohu aj to mi sadlo celkom dobre:)
no a ty matulda treba kominukovat s maminkou:)

mataBB

to nevadi ze si sa to nepytala, ale pisala si ze si panna a ze si si rboila test, tak asi niekde musi byt nejaka chyba..asi ti to este nikto poriadne nevysvetlil ako sa robia deti...co nam pride velmi divne, ale na tomto fore sa da vsetko...tu su tehotne aj z oralu

matulda

Ludia, myslela som si že toto je fórum o tom že si tu pomáhajú a nie sa vysmievajú, možno som napísla blbo tu otázku, ale nikde som nepísala ani som sa vás nepýtala či môžem byť tehotná

jajka001_

mamy sa pytat nemoze lebo by jej MUSELA spomenut ze mami, sice som panna, ale robila som si pre istotu test lebo sme ma Jožko prstoval :D