Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Mešká mi menzes

Príspevok v téme: Mešká mi menzes
matulda

Dobrý deň chcela by som sa spýtať či je normálne, že mi menzes mešká už skoro týžden a niečo, tehotná niesom, robila som si test ,a som ešte panna. Bruško ma už bolí, aj prsia ma boli, proste symptóny ako na krámy len tá krv chýba. Môže to byť z prechladnutia, pred tým som sedela dosť na studenom.
Je nejaká domáca možnosť ako si vyvolať krámy ?

Za odpovede ďakujem

matulda

"annieee" biológiu naštudovanú mám ;), a ak si si všimla ja som sa v mojej otázke nespýtala či som tehotná, čo som hned vylúčila ale či mi krámy môžu meškať z prechladnutia, ale na to mi tu ešte neodpovedali

annieee

jaj nebudem sa tu s tebou hádať, vidieť, že o sexe nemáš ani šajnu, ale dám ti jednu radu na záver.. zober si učebnicu biológie a naštuduj si, že keď nedôjde k splynutiu vajíčka a spermie v maternici, tým pádom nedôjde k oplodneniu, čiže nemôžeš byť tehotná :) :D a teraz mi sem ešte napíš, že sa urobil do ruky a potom ju strkal do teba a tým ti tie spermie dal až do maternice :D :D :D

matulda

"jajka001_" sexujúca panna ? :DD zaujímavé spojenie, ale tak ako chceš, zlakla som sa toho že som čítala články že baby otehotneli aj po prstovaní, aj ked boli panny, nehovor že sa ti to nestalo ;)

annieee

"tehotná nie som, robila som si test a som ešte panna" - presne nad týmto som sa pozastavila aj ja :D :D

...načo si si robila test, keď si ešte panna??? :D :D

a je tu prehnane veľa tém typu: "meškajú mi krámy pomoooooc čo robiť?" alebo "mala som sex s priatelom a meškaju mi kramy,ale neurobil sa do mňa, som tehotná??" atd, atd.. načo stále zakladáte nové témy? však aspoň do tej istej píšte, ked máte rovnaké problémy.. :)

matulda

"béčko" až teraz som si uvedomila ako blbo som to napísala .DD, test som si robila kôli tomu že ma chalan prstoval, tak či náhodou nemohlo niečo sa stať :D a pre moje kludné svedomie :D

matulda

"béčko" až teraz som si uvedomila ako blbo som to napísala .DD, test som si robila kôli tomu že ma chalan prstoval, tak či náhodou nemohlo niečo sa stať :D a pre moje kludné svedomie :D