Wild yam

Príspevok v téme: Wild yam
sisa2890

Chcela by som sa opytat, mam dlhotrvajuce problemy s menstruaciou, ktora chodi nepravidelne, pritom pride iba vdaka hormonom koly ktorym mi narastie vysoia sliznica a nesutocne zo mna leje, mavam krvave vytoky, aj cely mesiac. uz som nielen ja zufala ale aj lekar. mam 30 rokov.
Chcem sa opytat. Kupila som si wild yam a zaujima ma ako ho uzivat, Ci kazdy den jednu tabletku, alebo od urciteho dna cyklu? Prosim poradte, pripadne RTG ak vies poradit ako to uzivat, lebo som uz zufala. Chcem sa vyhnut aj kyretazi na ktoru ma chcu poslat. Mozno sa nevyhnem, ale za pokus to stoji. Vdaka.

RNG

Hviezda, samozrejme to mozes uzivat, doplnky nemozu byt podla definicie skodlive, len neocakavaj z toho vysledky na upravu hormonov, co dostanes napr z davky 200 mg diosgeninu.
Ked zoberies 4 tablety za den, mas sancu ze to bude pracovat lepsie, hoci ti neviem povedat nakolko lepsie, kedze tam nie je uvedeny obsah diosgeninu v yame, ktory sa moze pohybovat od 2 az do 16%.
Ostatne zlozky nie su predavkovane ani v 4 az 6 tabletach denne,podla novsich vedomosti od roznych lekarov, samozrejme nie tych, co sa zaryte drzia davno prekonanych odporucenych dennych davok z roku 1948.

RNG

Hviezda, ten pripravok vobec neukazuje kolko ma Diosgeninu, a to je jedina naozaj ucinna latka v nom, ostatnych su aj tak len stopy podla novsich vedomosti o davkach.

hviezda01

..tak som si objednala prípravok,ktorý obsahuje tieto zložky
Zloženie (v 1 tablete):
dioscorea villosa (wild yam) 180mg
angelica sinesis (dong quai) 80 mg
kórejský žeň-šeň 60mg
Pau D´Arco 60 mg
sójové izoflavonoidy 45 mg
bór 0,5 mg
molybdén 150 mcg
chróm 80 mcg
jód 70 mcg
selén 50 mcg
vitamín D3 5 mcg
..užívanie je písané denne jedna tableta,možem to užívať dlhodobo?alebo ako?
Ďakujem

RNG

Hviezda, yam, vlastne diosgenin v nom pomohol statisicom zien na upravu menzesu a ine hormonalne problemy, dost pravdepodobne to pomoze aj tebe. Nakoniec hormonalnych doplnkov je viacero, menujem aj black cohosh, damianu, pupalkovy olej, Dong Quai(angelika cinska), DIM, a ine. Takze ked ti yam nezaberie, tak mas este stale plno inych, neskodnych.

hviezda01

Ďakujem,
aby som bola konkrétnejšia,moj problém je v tom,že mám už druhý mesiac problém s menzesom,prvý týždeň mám len take slabé špinenie,na ten ďalší týždeň je to ako slabší menzes a potom mám ccca 3 dni normálny menzes.Kedysi som mala tiež podobný problém,preto mi lekárka nasadila HAK.
Hádam mi toto pomože.
Ešte raz velmi pekne ďakujem

RNG

Yam sa kupuje na obsah ucinnej latky, Diosgeninu. Davka diosgeninu na hormonalne upravy je 200 mg
Takze podla moznosti si vyberaj len taky yam, kde je presne napisany obsah diosgeninu.

hviezda01

Chcela by som si objedanť wild yam,ale na nete je viac druhov,ktorý je najlepší?

Hanoju Wild Yam 90 ks

Natural Medicaments Wild Yam Premium 90 kapslí

Starlife Wild Yam 60 kapslí

Pri každom je iná ena,ako sa správne rozhodnúť??

Ďakujem veľmi pekne.