Je džem velmi zly?

mataBB

to je pekne ze si vyberas, ked uz...len skoda ze to robi velmi malo ludi..ale to uz o inom..dobre, pokecali sme si..kazda ma iny nazor a hotovo

jajka001_

to ze si dat trochu sladkeho neznamena ze sa dzga sladkym. ja tiez ked mam cez den chut na sladke tak si nieco dam. a vyberam si ze co. su baby co sa nasilu obmedzuju, dietuju, nejedia sladke a zrazu sa to v nich nahromadi a prezieraju sa. ked mas chut, tak si daj, telo si to pyta. treba poznat mieru kolko. dzemu urcite vela nezjes lebo je dost sladky, staci trochu a mas dost. priemyselne vyrabane sladkosti su stavane tak, ze cim viac ich jes tym viac si ich telo pyta. a okrem cukru obsahuju kopec ineho svinstva.

mataBB

med je v prvom rade alergen..hlavne preto sa rozobera ci je zdravy alebo nie

to, ze to takto niektore baby robia, je mi luto...neuznavam to ani nikdy nebudem

ano, jedny lyzcika dzemu nikoho nezabuje..ale budme urpimne..urcite to nie je len o lyzicke medu..ked ma niekto rad sladke tak si ho da a poriadne..pretoze si pestuje zavislost na sladkom..o tom to je..mne napr vobec teraz nechyba sladke, proste som sa to odnaucila...aj ked mam kupi keksiky, vobec ma nenapadne si to zobrat..a volakedy som toho tiez jedla dost, ked som bola v puberte

a to, ze niekto nema cukrovku alebo obezitu, neznamena, ze ju mat nebude..a ked bude jest taketo veci tak to skor bude mat ako nebude..

mne je jedno ci si to baba da alebo nie...mne islo len o to, ze si pisala, ze je zdravy, co nie je..a hotovo..td vse..napisala som co som chcela, naco to este rozpitvavat

jajka001_

a ked ma chut na sladke nech si da radsej lyzicku dzemu, lebo ked si neda, tak si to vynahradi urcite zdravym keksikom alebo niecim podobnym

jajka001_

ano, aj o mede pisu, ze nie je zdravy - inde ze je zdravy - lebo ze je tam cukor tak si tieto babenky radsej daju ryzove chlebicky ktore su uzasne zdrave, potom to zajedia hamburgerom, lebo su strasne hladne ktory nasledne vygrcaju, aby nepribrali . dzem este nikomu neublizil zato taketo rozmyslanie ano. simona nepisala ze ma problemy s obezitou ani s cukrovkou takze jej lyzicku dzemu riesis uplne zbytocne.