Podarí sa nám to do leta??

Príspevok v téme: Podarí sa nám to do leta??
veronn

ahojte spolubojovníčky a spolubojvníci proti tukovým vankúšikom a kilečkám navyše...Začala som chudnúť od 18.3.2011 pri mierach 168cm/76kg.Moja momentálna váha je 72kg,ale zišla by sa mi nejaká spolubojovníčka,alebo aspoň nejaká tá psychická podpora,aby som v tom boji pokračovala aj naďalej a nepoľavovala...Samozrejme aj za všetky dobré rady budem veľmi vďačná...Pridá sa niekto,nech sme fešandy do leta??

veika

Ahojte! veronn gratulujem Ti! vidím že sa tu daríí:)...noo ja som sa dnes vážila teda a mám 55 kg. Takže 5 kg som schudla a teším sa :)...chcela by som aby to toho 1.7. bolo tak 50-52 no uvidíme :D som zvedavá aj na ostatné..držím palce ;)

veronn

Dobre ranko :-) Tak,a je tu velky den pravdy :)))) Dufam,ze ale ziadna z vas nepreziva kvoli tomu nejake extra stresy.Ved je to len jedno cislo na vahe a najdolezitejsie je,ze sa snazime zdravsie zit,obmedzit nedobre a nezdrave jedla,viac sa hybat a sportovat...Mne ide hlavne o to,ze viem,ze konecne nieco pre seba robim a nielen sedim doma so zalozenymi rukami,napchavam sa sladkostami a pritom nadavam,ze ake je to nespravodlive,ze prave ja nemozem byt stihla...A ano,aj moja dnesna vaha je este daleko od stihlosti,ale sme na dobrej ceste,my vsetky.,a viem,ze takymto sposobom si na buduci rok pred letom usetrime kopec stresov a nervov...Takze,takto sa veci maju:
18.03.2011:76kg
01.06.2011:70kg
To znamena,ze mam -6kg.Viem,nic moc,ale som tak dnes ratala,ze na kazdy mesiac to vychadza -2kg.A keby v tomto tempe pokracujem,tak na vianoce by som mala mat 56kg!!!Hahaha a to uz vobec neznie zle...a aj to mi dava silu pokracovat v tom vsetkom dalej...Takze baby,nebojte sa,my to zvladneme a slubujem vam,ze tymto stylom budu z nas neuveritelne kocandy :-) A dalsie vazenie sa je 1.7.!!!Uz sa tesim :)))
P.S.:A dakujem,ze ste na mna mysleli pocas mojej operacie :-)

majulinka

ahojte:) uz tu chodim dlhsie, ale tak uz aj ja som sa rozhodla ze sa tu zapojim, lebo tiez potrebujem schudnut. ja mam na vysku 164cm, 69 kg, a to som pred rokom mala 76kg, takze sa mi podarilo zatial schudnut tych 7kg ale dajako uz dlho stojim na tej istej vahe a asi to bude tym, ze zvyknem k veceru toho vela jest, vtedy akoby mi chutilo najviac :) pre najblizsiu dobu mi bude stacit kym to padne aspon na tych 65kg, takze tiez budem informovat ako sa mi bude darit

lenka007

ahoj Veron tak som rada ze operacia sa podarila a ze si spat:-)a jasne zajtra vseeeetky skaceme na vahu!!!aj ked v mojom pripade neviem ci mam byt na co pysna kedze som od stvrtka na antibiotikach a papam kade co:-(ale uvidime zajtra...

Ivka00012354

Ahojte babenky,ponukam vyrobu redukcnych planikov na mieru + odporucim vhodne druhy cvicenia. Pozrite si moju stranku Zdravé chudnutie na Facebooku,najdete ma i pod menom Ivana Sekerášová,mail: ivana.sekerasova@azet.sk

lenka007

ahoj simax bola by si prosim ta taka dobra a poslala to aj mne na mail tie clanky o chudnuti dost ma to zaujima a ten link mi nejde otvorit,dakujem pekne.lenka22223@azet.sk

veika

Ahoj! áno jasné že postavíme ja sa už na zajtra tešíím..potom tu všetky napíšeme ako sme na tom :)) tiež to zvládam ešte v pohdoe takže som zvedaváá ...:) pozdravujem všetky!

veronn

ahojte kocky :-)
Tak,dlho som tu nebola a aj dnes som tu len tak naskok...Po tej operacii oci sa este stale len zotavujem a este stale to neni ono.Anonym_1188 ja som bola na operacii v NR a bola to metoda LASEK.Samotna operacia je bezbolestna,ale ja som chytila strasne pooperacne bolesti 3hodiny po zakroku.Bola to neskutocna bolest,ale na stastie po cca 5hodinach odoznela a potom som uz mala "iba" take "normalne" znesitelne bolesti.Ale ako mi aj povedali,je to individualne a mozno ty nebudes citit cely cas nic.No,ale vcera som bola na kontrole a troska sa mi to skomplikovalo s pravym okom.Samotna operacia dopadla dobre,ale som si nejako mechanicky poskodila vrchny epitel na oku,ktory mi museli potom vcera odstranit,takze o to sa ta rekonvalescencia predlzi.Asi som si v noci posuchala oko a ten vrchny epitel sa akoby tak preklopil cez seba.Ale neni to nic zavazne,odstranili mi ho a narastie novy...Zajtra idem na dalsiu kontolu,tak uvidime...
JanulQQQa,Velrybka a vsetky stare a aj nove clenky nasho protitukoveho klubu :))))) ,precitala som si vase clanky,co som tu nebola a strasne sa tesim s vami,ze v tom pokracujete a ze sa vam aj nadalej dari.Ja som teraz po operacii nejedla nejak ukazkovo,kedze prvy den mi moc nechutilo,dalsi den som musela jest,co mi moj drahy ukuchtil a priznam sa,stres a bolest som zajedala aj saldkostami :-( Od dnes sa uz ale snazim znova nabehnut do svojich kolaji a verim tomu,ze som za tu chvilu nic velkeho nepribrala,kedze som sa ani neprezierala...
JanulQQQa a aj vsetky ostatne,normalne ste mi chybali a myslela som na vas,ze ako sa vam asi dari...
Tak co baby,zajtra je 1.6.!!!Postavime sa na vahu??Ale ano,jasne ze sa postavime a budeme sa tesit z kazdeho schudnuteho dekagramu...ze ano?!!!
Tak,na dnes je to odo mna asi tak vsetko,a ozvem sa az zajtra,kedze tie oci este tak trocha strajkuju...