Astma, prírodné lieky..

Príspevok v téme: Astma, prírodné lieky..
lizinka

Zdravím..Mám diagnózu Astma bronchialle, bol mi predpísaný sprej Alvesco..odkedy ho užívam, môj stav sa akokeby zhoršil..od rána nemôžem dýchať, mám akoby celý hrudník stiahnutý..aj keď si ho večer streknem, tak začnem z toho hneď kašlať :( jediné, čo mi akútne zaberie je Ventolin, ale to nie je liek, to je len na uvoľnenie, a nemá sa používať často..som z toho zúfalá, mám strach ísť k doktorke, aby mi nepredpísala niečo silnejšie..mám zlé skúsenosti s chemickými liekmi..neviete poradiť niečo prírodné? Ďakujem

jarjan13

Tento článok o pôvode zdravotných problémov ktoré priniesla moderná doba možno vám dá odpoveď kde robíme chyby. www.komhelp.sk

Kouc zdravia

Mne tiež diagnostikovali astmu, no vdaka bylinkám sa mi podarilo takmer uplne poraziť. Zmenil som celý svoj životný štýl . A aj na kontrole keď som bol sa plucna vyjadrila že môj stav je úplne zlepšený.
Samozrejme nemohla povedať že som vyliečený. Keďže medicinsky vraj to nie je môžné. Teraz pomáham iným vyliečiť nevyliečiteľné ;)

robco2801

Ja som počul aj dosť čítal o tom, že na alrgie a aj astmu dosť výrazne zaberá CBD. Sám mám alergiu s nábehom na astmu, takže vážne uvažujem, že to vyskúšam. rmcbd.eu

RNG

Kozmeticke firmy vyrabaju bezne produkty so skodlivymi latkami. Doplnkove firmy sa ich strania ako certa. Staci len podozrenie skodlivosti a uz sa takych latok zbavia.
Ja zasadne nepouzivam ziadne latky, kde nie je presny obsah uvedeny a kde ich ucinne latky su dobre preskumane roznymi reputabilnymi lekarmi alternativnej mediciny a urcene ich klinicky ucinne davky.

Cernuska=cierna razca=nigela sativa je lieciva rastlina, korenina, ktora ma ako koreniny charakteristicku chut,na ktoru si niekomu treba navyknut, individualne.
Extrakcia oleja ale pre kozmetiku je casto pouzivanim chemikalii, tj vysledny produkt nie je vhodny pre vnutornu spotrebu ako doplnok, a co sa nehodi pre vnutornu spotrebu nedavajte ani na kozu, kedze koza je polopriepustna a mnohe latky prepusti do tela, kde su potom zamorenia.
www.herbar.org
Viac najdes na
en.wikipedia.org

ked uz kupujes twento olej a nepouzivas radsej cele semeno s neporusenymi zlozkami, najdi si aspon dobry zdroj, napr iherb.com ma znacku od vyrobcu Amasing Herbs a cena za stvrt litra je pod 20 dolarov.Je to vytlacane za studena, bez pouzivania chemikalii.tj neznicena jedla kvalita

babush

ja síce zatiaľ astmu nemám, ale tento rok - keďže je taká nafigu zima - moja alergia bola neúnosná - ráno som hodinu vykašliavala všetko možné a z nosa sa mi valilo :-P keďže dr. je predposledná štácia pred smrťou :-D začala som študovať rady od RNG, kúpila som oreganový olej, vitamín D3, kvapky kapucínky väčšej, echinceový a skorocelový sirup a olej z černušky siatej. beriem to všetko tretí deň a ranné príznaky alergie sú tak o 30-35% slabšie. a keď už píšem o tej černuške...možno ju niekto užíva, tak mi vie povedať, ak ochutí? lebo tá moja je hnusná, cítim tam terpentín a škriabe ma v krku, potom cítim mierny tlak na hrudi...nezdá sa mi to v poriadku :-( olej som kúpila v Ryore, je to dobrá firma, ktorá vyrába kozmetiku. ale ma zaráža, že na tej fľaštičke nie sú žiadne podrobné údaje okrem dátumu spotreby...hmmmm

Lulita

ved chod k alergologovi, tu tazko dostanes radu, ktore antihistaminika mozes, alebo spreje, pri astme sa znizuje kyslik v tele, takze urcite to ries cim skor