Preco mam stale vytok?

Príspevok v téme: Preco mam stale vytok?
alienka2

mam 41 rokov, kazdy rok chodim na gynekologicke prehliadky a vsetko je v poriadku. preco mam ale stale vytok? den bez vlozky si ani neviem predstavit, je to normalne, ze zeny musia nosit vlozky aj ked su zdrave? mohli by ste sa zeny prosim so mnou podelit o svoje skusenosti, ci chodite normalne bez vlozky a ostanete suche? lebo ja si to ani predstavit neviem... dr. povedal, ze to je normalne, ze som asi velmi ziadostiva. debil!! prosim vas o odpoved a vopred dakujem.

alienka2

dievcata dakujem za vase nazory. doktor mi mohol povedat, ze je to normalne, alebo nieviem co, ale on vlastne povedal, ze chodim od rana do vecera po svete nadrzana a to sa ma teda dost dotklo. som zdrava, kultivacie su stale v poriadku, ani to nezapacha ani nic, ale chcela som proste vediet, ci je to normalne, ze nemozem urobit ani krok z bytu bez vlozky. dost ma to obtazuje a myslela som si, ze som v tom sama. takze dakujem za ukludnenie :))

onlaj

pytas sa ze preco debil lebo ako doktor by sa mohol vyjadrovat trosku profesionalnejsie a nie ze je ziadostiva ako jej lekar jej mohol vysvetlit ze je to normalna a prirodzena vec u kazdeho individualna niekto ma casty vytok niekto len tak ojedinely.Ak nemas teda infekciu tak sa nemusis trapit je to normalne aj ja mavam vytok je pravda ze nie kazdy den ale moja sestra ho mava kazdy den a tiez si nevie vraj predstavit bez intimky existovat.Tak uz len zalezi ci mas porobene vysetrenia na infekciu ak ano tak je to v poriadku

nikki.7

Ja možem povedat za seba, že nepoužívam denno denne intímky. Mám ich samozrejme doma kúpené,ale nepoužívam ich na každý den.

Stane sa aj mne,že si ich dám tesne pred krámamy,alebo po nich,ale určit enie každý den.

Ja naštastie nemám problém s výtokom, ale tiež si myslím,že každá pošva má svoje ph a musí určitú vlhkost mat,aby si mohla produkovat tzv"zdravé baktérie".

mataBB

preco by mal byt debil? posva nemoze byt sucha..vytok je prirodzeny sekret posvy, pomaha drzovat spravne ph

a naco su podla teba intimky? na vytok predsa..

AdamKrt

Zalezi, aky vytok mas, pretoze posva ma svoj prirodzeny vytok, u niekoho menej, u niekoho viac. Pokial Ti urobil rozbor vytoku, malo by byt jasne, ci sa jedna o infekciu, ci je to obycajny vaginalny vytok na zvlhcenie.

Priatelka si dava tiez intimku, aj ked nema menstruaciu. Ze pre lepsi pocit.

Inak bud rada ak je to iba normalny vytok,ten Ta precistuje a lepsie mat zdravy vytok, ako potom nejaku infekciu...