Preco mam stale vytok?

Príspevok v téme: Preco mam stale vytok?
alienka2

mam 41 rokov, kazdy rok chodim na gynekologicke prehliadky a vsetko je v poriadku. preco mam ale stale vytok? den bez vlozky si ani neviem predstavit, je to normalne, ze zeny musia nosit vlozky aj ked su zdrave? mohli by ste sa zeny prosim so mnou podelit o svoje skusenosti, ci chodite normalne bez vlozky a ostanete suche? lebo ja si to ani predstavit neviem... dr. povedal, ze to je normalne, ze som asi velmi ziadostiva. debil!! prosim vas o odpoved a vopred dakujem.

Angelika3

samozrejme nič proti tomu ak používate a vyhovuje vám to. Len to sa mi zdá trocha príliš, keď máte také veľké množstvo výtoku.

Angelika3

nie, mne to nepríde v poriadku, že musíš stále počas mesiaca používať vložky, normálne by ti mali vydržať cez deň bavlnené nohavičky bez toho aby si sa cítila počas toho jedného dňa nejako nepríjemne či veľmi mokro. Skúste užívať nejaké bylinky ako je alchemilka, alebo šatavari. Kokosový olej, kurkumu atď. Ja si navyše myslím, že aj zdravý sexuálny život dokáže ovplyvňovať správne fungovanie ženského "ústrojenstva".
.

akinom007

kazda zena ma denne vytok, ani jedna nemoze byt a nie je sucha, teda ani by nemala byt.
Hustota vytoku sa meni pocas cyklu.
Pokial vytok nezapacha, nic nesvrbi, nema neobvyklu farbu je to ok.
Anionove intimky su super.

ahjaj

výtok je o plodnosti ženy a jeho konzistencia sa mení v priebehu cyklu.
Mysli na to, že keď si pohlavne zrelá, tak musíš mať nejaké vnútorné zvlhčovadlo vagíny. Aj uši majú výtok - ušný maz, vďaka nim sa odplavujú nečistoty zo zvukového kanálika. A pošva má výtok raz hustejší, inokedy priezračný a číry, podľa toho, v cykle je žena ako plodná. Ide teda o niečo úplne normálne, pokiaľ teda necítiš pálenie, svrbenie, bolesť, keď by si tam mohla mať kvasinkovú infekciu.
Na hygienu rodidiel sa odporúča čistá voda, nie mydlo.

Eliona

S hygienou si na tom ako? Inak ale výtok nemusí znamenať nič zlé pokiaľ nemá nejakú zvláštnu farbu, konzistenciu alebo nezapácha

Bubak347

Dobrý deň. Mám 13 rokov a každý deň mám bielasi výtok už 2 roky každý deň teda až okrem menštruácie. Prosim poradne ako sa mám toho zbaviť.

Scepkova

Dobrý den ja mam 12 rokov a uz mam 2 roky menzes a ako mi to skonči mam stale vytoky sem to povedala mame a ona povedala ze mam ist ku dr. Ale ja sa bojim ešte a ako tu sa chcem spita5 kebo mate tu niektore skusenosti atď. .... A moja otazka je že preco mam stale po menštruacií vytoky