Preco mam stale vytok?

Príspevok v téme: Preco mam stale vytok?
alienka2

mam 41 rokov, kazdy rok chodim na gynekologicke prehliadky a vsetko je v poriadku. preco mam ale stale vytok? den bez vlozky si ani neviem predstavit, je to normalne, ze zeny musia nosit vlozky aj ked su zdrave? mohli by ste sa zeny prosim so mnou podelit o svoje skusenosti, ci chodite normalne bez vlozky a ostanete suche? lebo ja si to ani predstavit neviem... dr. povedal, ze to je normalne, ze som asi velmi ziadostiva. debil!! prosim vas o odpoved a vopred dakujem.

stastnablcha

podla mna ma take problemy vela zien. ja som na tom obdobne. ale musim povedat ze sami stav zlepsil ako som zacala namiesto normalnych pouzivat probioticke tampony. su sice o poznanie drahsie, ale fakt mi pomohli.. pozri tu : www.drmax.sk

lilikatka

Ja mám 14 rokov a nosím vložky stále ... teda okrem víkendu ked som doma. Proste ked vyjdem von bez vložky hned mam pocit že to už začalo ... Neviem ako to mam predpovedať ... Strašne sa bojím že napr. v škole mi to začne len tak cez hodinu ...

Cindy35

potrebovat neustale intimku rozhodne normalne nie je. vytok by mal byt pocas ovulacie, ale v inych dnoch by to nemalo byt na intimku.

pia

vytok nemusi byt prejav choroby, ale chakarterizuje nrmalny zivot v posve. a mimochodom treba roszlisovat fluor vaginalis a co je vytok, fyzilogicky hlien atd....vytok moze byt infekcny a neinfekcny...ja mam 26 rokov, 26 rokov som nikdy ziaden vytok nemala ateraz ho mam rok vkuse, vymenila som dvoch lekaroch kazdy sa zhodol na tom ze je prirodzeny. proste ani neviem ako prisiel a uz rok mam husty biely kysly nezapachajuci vytok....a uz sa tym nejak netrapim....

denima

Dobrý den,mam 23 rokov a mam stale problémy z vytokmi každý den musim mat vložku,chcem sa spýtat či jeto normalne,k doktorovy chodim a on mi da stale niejake tabletky do pošvy ale vobec to nepomaha,vie mi niekto poradit.dakujem