Honim si 10 krat denne-sex

playboy12345

ahoj čital som tvoj status rad bi som vedel do čoho si honiš či len do servitky alebo čo je lepšie honit si do ponožky alebo do servitky ??

neznamy.no2

chlapče najprv si vstúp do svedomia.... pišeš tu o tom že maŠ 13 rokov a honis 10x denne buď si si to vymyslel a čakáš že kto naletí ...... alebo si nadrŽaný blbeček ktorý by si zaslúžil spoznaŤ čo je to život ty honilník ....

trineo

To už vyzerá na závislosť. Ako napísala žažiká, treba s tým niečo urobiť, veď máš ešte len 13. Čím dlhšie to budeš praktizovať, tým viac Ťa to bude obmedzovať v bežnom živote. Nevydržíš ani jeden deň bez toho? A rodičia si nič nevšimli? Asi by mohol pomôcť detský psychológ...

eklhaft

Honis 10x denne , to je asi 10.min. jeden raz . Takze stravis pri tom 100.min. Ked to rozpocicitas na priemerny zarobok , tak denne prehonis 1 a 1/2 hodiny co je cca 5 EU . Mesacne to cini 100 EU . Za to by uz sa dala zaplatit celkom slusna knazka lasky , ktora by Ta dobre vystavila minimalne na ten mesiac a Ty sa mozes namiesto onanie pripravovat do skoly. Ale aj tak , trenuj dalej.

žažiká

robite si z neho srandu ale z chlapca sa mozno rokmi stane nejaky uchylak co si bude honit v autobuse "nenapadne" za zenami ci v parku sledujuc ludi a podobne. Chlapce zajdi za odbornikom tu na fore nic nevyriesis...neviem podla mna to nieje zdrave a mal by si za niekym zajst

imperrus

o to tu nejde aj viacej a vy len machrujete ale ja nie chapete ale o to tu nejde ide tu o to ze to robim stale 10 bolo len tak ked nikdo neni doma tak aj 18 krat cca