Honim si 10 krat denne-sex

MrGameCams

Honenie je zdravé !
Vseobecne masturbacia je zdrava !
Muzom sa skvalitnuju spermie castim masturbovanim !!!
Pametajte na moje slova !!!!!!!

J111

Skus sa dat liecit, mozno ide o psychicky problem. Neviem, ci by si si ho honil napr. na psychiatri. Tam by ta to preslo.

tretie oko

Ci kokos, smejem sa z tých komentov podomnou :DDD Zabíjate, chlapci :DD To mi pripomenulo, že ja som si už dlho ne..no nič, majte sa tu :D

Tiež useknut

Vezmi sekáč na mäso,nahoň si ho ...sekni na natoni a máš po honení...na tžo nevieš prisť sám!!!Také ľahké...uchyle!

4B

Blbeckovia, neviem co sa tu z neho smejete alebo ho posielate za psychologom. Posledne co niekto potrebuje pocut su nazory dakej frigidnej krestanky.

Ked som mal 11 a prvykrat som sa nahodou urobil, bolo to prijemne, tak som v tom pokracoval.

Kedze zomna nic pri orgasme nic neslo az do 14 - tich tak som mal neuveritelne velku vydrz a tiez som to niekedy robil aj 10 krat denne. Teraz mam 20 a zijem normalny zivot. Staci mi aj raz do tyzdna.

S/M

ahoj, chcem sa opytat ze spominas ze si honis v skole, to aj pocas vyucovania?? lebo ja to mam najradsej ked som pri tabuli a odpovedam, najlepsie fyziku a vtedy to na mna dojde, a tak si tam vyhonim pred vsetkymi....chcu ma dat vysetrit ale mne to pride uplne normalne, co si o tom myslite? je to chore??