Tepláková kráľovna

Príspevok v téme: Tepláková kráľovna
jennie

ahojte.mám možno len banálny problém, no vôbec si nepripadám sexi.od kedy chodím na VŠ nemám na seba čas a to prináša aj svoje ovocie.predtým som sa obliekala elegantne, nosila som vysoké opätky, make-up bol vždy tip-top(tiene, linky...), vlasy upravené atď.teraz nosím rifle,botasky,bundy, vlasy si len zopnem do gumičky a o make-upe ani nehovorím.som rada, že si dám make-up a špirálu. keď idem po meste a vidím ženy, ktoré sú upravené, vždy sa zamyslím nad sebou, že už to nie je ako predtým.muži okolo mňa prejdu, ako by som bola vzduch, pričom za pekne upravenou babou sa pozrú vždy, ale to je najmenej.najviac ma trápi to, že žijem s priateľom už asi 2 roky a mám strach, že keď to pôjde so mnou takto ďalej, že si môže nájsť inú, lebo ja už nebudem príťažlivá ako pred pár rokmi. viem, že keď ma má rád, nenašiel by si inú, len človek nikdy nevie a ja chcem tomu predísť. poradťe mi ako sa stať opäť sexi a žiadanou ženou.

jajka001_

neverim, neverim, ze si nenajdes chvilku pre seba :) proste porobis co treba ale keby si mala v diari ze DNES: NAKUPOVANIE/KADERNICKA ver tomu, ze ten cas by si si nasla, proste by ostatne islo bokom
mas zle rozvrhnuty cas

jennie

no to je dobá otázka...žijeme spolu, ale to tu len v poslednom čase míňame..sexuálny život ide dole vodou lebo pre ten stras a zhon už nemám chuť na sex...som proste na dne už asi so všetkým..:((

jennie

moja veľmi rada, ale nemám čas..to je ten problém..ráno vstanem sotva niečo zjem a až letím z domu..prídem domov okolo obeda a musím si porobiť okolo domácnosti a tým, že chodím do školy musím robiť rôzne práce a ku tomu aj bakalárku..idem spať v noci a dookola..nemám ani čas lietať po obchodoch a kupovať si nové veci môj šatník je ako výpredaj športového oblečenia:((

smajliQa

dufam, ze si si aspon neprestala holit nohy, a mas na sebe sem tam nejake luxusne alebo aspon sexy pradlo... inak sa velmi lahko moze stat ze sa bude otacat po inych...

ale odpoved je jednoducha...
kadernik, kozmeticka, nechty....

aspon raz za mesiac, ked uz mas tak malo casu.. jeden jediny den, alebo pol dna si na toto musis najst cas...
aj peniazky sa isto najdu..

nie je problem, ist si kupit opat nove krasne topanky... mozme ist spolu.. poznam hadam vsetky obchody, som na nich zavisla :D

ak mas s tymto problem, objednam ta k mojej kozmeticke, k mojej kamoske na nechty, k mojemu kadernikovi.. no a myslim ale ze to nie je potrebne...

ty nemas problem... len si zo seba sklamana... ale cim skor to zmenis, tym lepsie rpe teba.. zober si v pondelok volno a sup...

jajka001_

ľahko, zas nahod opatky, mejkap, suknu, trblietky a čačky mačky a vonavku :) šup šup už aj, sobota večerrr