Tepláková kráľovna

Príspevok v téme: Tepláková kráľovna
jennie

ahojte.mám možno len banálny problém, no vôbec si nepripadám sexi.od kedy chodím na VŠ nemám na seba čas a to prináša aj svoje ovocie.predtým som sa obliekala elegantne, nosila som vysoké opätky, make-up bol vždy tip-top(tiene, linky...), vlasy upravené atď.teraz nosím rifle,botasky,bundy, vlasy si len zopnem do gumičky a o make-upe ani nehovorím.som rada, že si dám make-up a špirálu. keď idem po meste a vidím ženy, ktoré sú upravené, vždy sa zamyslím nad sebou, že už to nie je ako predtým.muži okolo mňa prejdu, ako by som bola vzduch, pričom za pekne upravenou babou sa pozrú vždy, ale to je najmenej.najviac ma trápi to, že žijem s priateľom už asi 2 roky a mám strach, že keď to pôjde so mnou takto ďalej, že si môže nájsť inú, lebo ja už nebudem príťažlivá ako pred pár rokmi. viem, že keď ma má rád, nenašiel by si inú, len človek nikdy nevie a ja chcem tomu predísť. poradťe mi ako sa stať opäť sexi a žiadanou ženou.

lionesssssss

lost, dík :)))) pôjdem pozriem...

btw, k číňanom nechodím, šak to je katastrofa, jedna nulový výber, ceny také ako v klasických obchodoch pomaly a po dvoch praniach to alebo stratí farbu alebo sa to scvrkne na detskú veľkosť...

lost

Bolo to niekde na namesti (tesne vedla posty, nebol som tam osobne, len som videl tak na okne nacmarane ze jeansy uz za 5 eur :)

Priblizne niekde tu:
maps.google.com

mozem zajtra pozriet ci to tam este maju (napisane na okne), ked pojdem okolo..

alebo vela "cinanov" maju lacne veci :)
Ti su prakticky vsade... modra, Pk, senec, mozno aj BA niekde.. len neviem presne zarucit ze ake ceny tam maju :) ale vseobecne nizsie..

este ma napada, ze v Tescu su relativne nizke ceny..

lost

lionesssssss

nj bolo to v TT :)

ale ak ma clovek 15e na tyzden, tak nechce dat vsetko do oblecenia to je pravda, vtedy je to tazke..

lionesssssss

bože môj, veď ja sa nevadím... ty si spomenula študentov, a obliekanie sa do školy, tak som reagovala na teba... či ty si moderátorka témy , alebo čo ? je zakázané reagovať aj na iných ako len na zakladateľa témy?

mataBB

studujem na statnej skole ..a takych ludi, o ktorych pises, je z mojho kruzku asi tak 1/6...cize 5 z 30 ...ja nic nepausalizujem..ja pisem, ze jennie tu nepisala nic o peniazoch, ja som radila jej, ktora chce byt sexi a predtym bola sexi, ako to sama pisala...to je vsetko..naco sa tu vadime?kazdy nech zije ako vie

lionesssssss

mata, prečo paušalizuješ? ja nepaušalizujem, ja hovorím o konkrétnych prípadoch vysokoškolákov, ktorý sa musia živiť sami, a neni to vôbec jednoduché, poznám XY osôb, ktoré majú tých 15 € na týždeň a sú radi, že sú radi a fakt neriešia oblečenie a buď si istá že nepijú tri krát do týždňa "čúčo"...

tí čo peniaze nemajú, nepôjdu chlastať, majú problémy prežiť...

ja neviem kde študuješ ty, asi na súkromnej škole, tam sa takéto problémy zrejme neriešia