Tepláková kráľovna

Príspevok v téme: Tepláková kráľovna
jennie

ahojte.mám možno len banálny problém, no vôbec si nepripadám sexi.od kedy chodím na VŠ nemám na seba čas a to prináša aj svoje ovocie.predtým som sa obliekala elegantne, nosila som vysoké opätky, make-up bol vždy tip-top(tiene, linky...), vlasy upravené atď.teraz nosím rifle,botasky,bundy, vlasy si len zopnem do gumičky a o make-upe ani nehovorím.som rada, že si dám make-up a špirálu. keď idem po meste a vidím ženy, ktoré sú upravené, vždy sa zamyslím nad sebou, že už to nie je ako predtým.muži okolo mňa prejdu, ako by som bola vzduch, pričom za pekne upravenou babou sa pozrú vždy, ale to je najmenej.najviac ma trápi to, že žijem s priateľom už asi 2 roky a mám strach, že keď to pôjde so mnou takto ďalej, že si môže nájsť inú, lebo ja už nebudem príťažlivá ako pred pár rokmi. viem, že keď ma má rád, nenašiel by si inú, len človek nikdy nevie a ja chcem tomu predísť. poradťe mi ako sa stať opäť sexi a žiadanou ženou.

mataBB

jennie neverim ze nemas vobec na seba cas..aj ja chodim na vysku, da mi zabrat, ale casu na seba si najdem vzdy, pekne a obliekam, staram sa o vlasy, nechty atd...a ver tomu vyzera to lepsie aj v skole medzi vyucujucimi, ked sa ludia aj o seba staraju aj pekne obliekaju,ako ked niekto pride v botaskach a mikine..u nas to uplne neznasaju...neviem sice co studujes ale predpokladam ze raz budes pracovat s ludmi, takze tam je aj vzhlad a vyzor, upravenost dolezita..a na pohovoroch..ani nehovorim...

nehnevaj sa, ale toto je to len vyhovorka..aspon pre mna

jajka001_

vies ked je niekto taky povrchny ako ta baba...ale zas, treba to brať presne tak, ako si to vzala ty - nakopnut sa a spravit so sebou nieco.

jennie

jajka001_vieš nie je to ľahké.fakt dotklo sa ma to lebo keby mi to povie cudzí človek je mi to fuk ale keď ti to povie ,,kamoška,, je to kus blbé

jajka001_

kamoska ta stretla a divala sa na teba zvrchu lebo nie si dost in? :)) dobrá kamoška. ona sa poflakuje a nemá čo na starosti len seba. ako sa ťa to mohlo tak dotknuť?

jennie

jajka001_ nemáš zlý nápad..celkovo máte všetky pravdu..je načase rozdeliť si dni tak aby som to zvládala:D

jennie

s priateľom nie som teraz lebo je na nočnej..obočie si trhám,holím nohy peeling atd. len ten môj celkový dojem je strašný...v poslednej dobe mám aj pocit akoby sa za mňa kamošky hanbili lebo oni nepracujú alebo neštudujú a celý deň sa len motajú po meste, obchodoch pol dňa sa sebe venujú..

smajliQa

napriklad, co robis teraz?? je sobota vecer.... a ty si na fore... preco nie si s priatelom???

alebo preco si kurnik sopa netrhas obocie,? nenapustis vanu a neurobis si peeling? alebo niec.. proste..