Chcem umriet

anaj47

ja16 neviem prečo takto premyslas, ci mas nejake problemy, ale ver ze kazdy problem sa da riesiť....ja som niekedy tiez zúfala, mala som rôzne myslienky ale ver ze tymto rozhodnutim nic nevyriesis ver mi... obrat sa na rodinu ty ta určite pochopia a podrzia, neuzatvaraj sa, snaz v kazdej malickosti najst nieco pekne, ci uz len z toho ze napriklad dnes svieti slniecko,zajdi za priatelmi a pokus sa nieco robit v com sa najdes zabojuj!!!!! verim ti, ozvi sa......

ppor

Ahoj. Napis nam na psychologicka.poradna@yahoo.com. Nic tym nestratis a mozno sa nam podari najst novy zmysel tvojho zivota :). Je tolko veci pre ktore sa oplati zit a verim, ze nejake najdeme.

mellissanna

musím vypnúť JA ahoj, maily čitam denne
drž sa!! a trošku viac chci sa mať lepšie, lebo tvoja rodina ťa lúbi, otvor sa im

mellissanna

počúvaj ma JA: myslím si že určitú dobu nastalo zlepšenie tvojho stavu, amáš pocit, že je to teraz horšie na jar alebo preto že bude svadba? cipralex ako lliek je dobre tolerovaný a to druhé je na uvolnenie? trpne ti šija a máš stuhnutý krk,alebo nemožeš sa nadýchnúť hmm n?

Ja16

Lieky (cipralex a atarax) beriem od maja 2010. Caka ma svadba. Neviem, naco by som do toh sla. Nudim sa a nemam sa na co tesit

vierka86

ale aky mas na to dovod, nevies odkial to prameni? leby si nechcela zit tak ako hovoris tak to uz davno spravis, ale ako pises mas blizkych ktorym by to ublizilo, takze mas zmysel zivota...