niečo mám s hrdlom alebo krkom

Príspevok v téme: niečo mám s hrdlom alebo krkom
zdenka-

Mám 32 rokov a už tri týždne cítim akoby ma niekto škrtil, akoby som mala niečo v krku, mám akoby tlak v hlave a obliva ma na hlave horúčava až mi horia uši. Strašne sa bojím, lebo mám HPV vírus, či som ho náhodou nedostala aj do krku. Ku gynekologovi chodím na kontroly pravidelne ale s týmto sa za obvodným bojím ísť...stále čakám, že ma to prejde, no tri týždne je už dlhá doba...Ja viem že by som mala ísť, no redsa len skúsim tu, či niekto nemal volakedy podobné príznaky alebo by mi nevedel nejako pomôcť alebo poradiť ( aspon psychicky ) ďakujem za každú odpoveď :(

jednoduchoja

Mám podobný problém, niečo mám v krku. Stále ma napínalo od toho. Teraz už ma to prešlo, ale mám taký pocit akoby som bola chorá a hrdlo ma bolí ako keby som bola prechladnutá, ale nie som, stále len fúkam nos a vypľúvam hlieny. Takto to ide už aj dva roky. Bola som aj u krčnej, tá mi chcela do hrdla vopchať voľajaký nástroj a pozrieť sa mi do hrdla, ale ma napínalo, takže nič z toho nebolo. Poslala ma teda na ultrazvuk krku. Bola som u endokrinologičky, ale že vraj je všetko v poriadku. Jasné, keď ma ani poriadne nevyšetrila. Tí šuflikanti, lebo to nie sú lekári len nejaký idioti s titulmi, česť výnimka.

zdenka-

neviem či niekoho zaujíma, ale po dlhom čakaní na interné a kardio vyšetrenie / všetko som mala Ok aj hormony z krvi /som sa sama musela vypýtať na ultrazvuk krku. Dnes som absolvovala a zistili mi, že mám na pravo od štítnej žlazy nejaký uzlík či čo...ohraničený, velkosti asi 2mm. Vraj tlačil na št.žlazu, preto ten tlak...Doktorka na ultrazvuku mi na otázku, či je to vážne, odvrkla, že musím ísť k endokrinologovi ona na to nie je odborníčka. Mala som z nej veľmi zlý pocit, lebo človek sa hned prelakne a ona nieže by bola milá, ešte hučala...

takže zase čakám na vyšetrenie u endikrinologa...kým mi zistia čo mi je, môže človek aj zomrieť. Inak ma to trošku už prešlo.

No mám obrovský strach. Ćo ked je to zhubné ?

muc

zdenka nepanikar! mas tlaky v hlave- mas sajnu aky ma s tlak krvi?
nemas stresujuce obdobie? pocit dusenia moze byt jeho nasledkom. alebo tiez aj zablokovana hrudna chrbtica.

zdenka-

ďakujem všetkým...nemám problém s hlasom ani s prehĺtaním ( zatiaľ )..ale ostala som znepokojená asi ešte viac...ale ste zlatí, že ste mi odpovedali...:*

StanleyH

ja tu ponukam moznost namiesto liekov pouzivat Fukoidan v gelovej podobe, co je proti virusom a zaroven na iminutu, zbytocne sa prepchavat liekmi co maju vedlajsie ucinky. Mail na mna mate

mifka

Pozri sa,či nemáš v ústnej dutine,na podnebí,na mandliach také papilomy,čo sú ružové nádorčeky. Máš aj poruchy hlasu a problémy pri prehltaní? Zájdi za lekárom ORL,pozrie ti do krku,dalej rontgen s kontrast.látkou,pasáž pažeráka,sono,CT...Pomôžu antivirotické lieky a lieky na podporu imunity. Aj ja hladam riešenie,ako to odstrániť.

elsa5.5

"antielsa",ja reagujem na príspevok zdenky,asi máš lepšiu radu tak jej ju povedz a nekritizuj druhých ty "lekárka",mimochodom ak má nejaké námietky na môj príspevok zdenka napíše mi ho sama určite nepotrebuje hovorkyňu ako si Ty.....

antielsa

Prosim mudrlantka elsa, aj man boli hrdlo lebo pijem studenu vodu, Dakujem za prispevok ale, tu sa bavime o symptomoch trochu odbornejsie a ne na pieskovisku, tak dakujem za nepotrebny prispevok.
Jajka , ani ty si moc neporadila, racej citaj co tu ludia pisu odbornejsie lebo sa tomu viac rozumeju

Ked neviete z coho je chora stitna zlaza tak tu nezamotavajte chorych vasimi vyplodmi