13. dňová dieta, od 18.3 do 31.3

Miriama11

Krupka, mam 28 a vazim 65 kil pri vyske 160cm, takze si asi vies predstavit ako vyzeram, ked podla mojich vypoctov by som mala vazit 50kg :) presla som na dukanovu dietu teraz, lebo sice mi viac sedela 13 dnova, ale mnozstvo jedla mi nesedelo a teraz pri dukanovej co sa snazim drzat, nie som vobec hladna, no len to maso stale ach :)Krupka a uz si skusala 90 dnovu dietu? lebo ak potrebujes schudnut 22 kg, tak s tou 13 dnovou to je tazke podla mna.mozno by som na tvojom mieste skusila napriklad delenu stravu a potom na poslednych 8 kil 13 dnovu dietu. ale to je len moj pocit :) ale prajem ti vela stastia v chudnuti, musime to uz dokazat, aby nas nemali muzi za tie, ktore len rozpravaju o dietach a chudnuti a aj tak nikdy neschudnu :D

Tany skoro sa uzdrav, aby si potom zacala drzat dietu a do leta bola stihla :) aby sme boli vsetky stihle :)

Silviag

Zabudla som ešte napísať ako Tany,že tiež mi váha kolíše +-2 kg.A preto ešte chcem schudnúť okolo -9 kg aby som v lete bola kočka.

Tany

Ahoj Silvia som veľmi rada že si sa ozvala :) určite dám vedieť keď začnem aby ste boli informované keby sa chcel náhodou niekto pridať

Krupka..... je to tak ako napísala Silviag držali sme ju spolu od začiatku 4x za sebou, po prvých 13. dňoch sme si dali 1 deň ,,pauzu" a znova sme začali takže asi tak, váha mi kolíše +-2kg takže v pohodičke, a ešte chcem dať dole minimálne 10kg, logické :)

Silviag

Ahoj Tany prajem ti skoré uzdravenie a všetkým drtím palčeky ktoré držia túto dietu. Ja som začala od znova od pondelka a zatiaľ to dodržujem.Krupka ja som tiež pred rokom s Tany chudla a dala som dole 8 kg. Opakovali sme tuto dietku asi 3-4 x už si to ani nepamätám.Ja som mala 74 kg a schudla som na 66 kg.Zatiaľ si ich držím ale chcem schudnúť na 55. Dukanovu som si podrobne čítala,ale hoci mám rada mäso nejako ma táto dieta neláka. Mne sa táto dieta veľmi páči a držia ju aj moji rodičia keď potrebujú schudnúť.Keby sa mi podarilo schudnúť na 55 kg tak sa dám na delenú tú mám tiež rada.Ja ju držiavam vždy v lete.Tany ozvi sa keď pôjdeš na dietu.Ja teraz pokračujem tretím dňom. Pekný deň....

krupka

ahoj Tany,predovšetkým skoré uzdravenie dúfam že čoskoro budeš fit ak smiem vedieť ako sa ti podarilo schudnúť 15kg a za aký čas?teraz prečo zase ideš chudnúť ?nabrala si všetko naspäť?lebo to by som nechcela:-((((ja by som chcela tuto diétu skúsiť vkuse 26 dni ale neviem či vydržím dnes mám prvý deň úplne že úspešne za sebou ak by som vydržala tak by som pokračovala v delenej strave,ja potrebujem dať dole okolo 18aj v pohode 22kg ale???mam fest nadváhu a to som minulý rok mala 69 čo som bola happy a prišla zima a šup 13 kg hore držte mi palce a píšte fest mi to pomáha ďakujem

kingela

smejo,ja by som chcela začať dukanovou dietou,chcem schudnuť 10-15 kg,mne by si mohla poslať ten tvoj zostaveny jedalniček,strašne by som bola rada,ďakujem moj email,kingela@azet.sk

Tany

Ahojte, ja som túto dietu držala pred rokom a schudla som 15kg

momentálne som chorá nejem nič som rada že som.... tak som sa ani nevážila nebola by to pravdivá info, po vyliečení začínam znova a dám info ;) Ak máte nejaké otázky pýtajte sa

krupka

ahojte ...:-)))) začala som dnes mliečkom 13dňovú diétku,koľko nietko z vás najviac schudol pri tejto diéte? myslím,že tých 8kg za 13 dní je dosť veľa.K tej dukanovej...tam mi strašne chutí chlieb aj dodnes si ho hoci kedy urobím,ale to nie je pre mna dieta nevydržala by som ju tak veľa pevnej vôle dukankam

krupka

nemusiš so mnou sucitiť Mirka ja velmi dobre viem čo robim zle ....ale niečo skusim dnesporiešit.....a ak sasmiem opýtaťanie je to tajne kolko maš rokov a kil?sorry že pišem kadejak ale nevidim bo lezim vposteli tak zatialpado dnes večer

Miriama11

a to ani nevravim, ze len tak zo zvedavosti sa postavim na vahu po 1.dni dukanovej, lebo zevraj prve tri dni ide vaha najrychlejsie dole a nic som opat neschudla :) som zacarovana :D