žiadna chut na sex

Príspevok v téme: žiadna chut na sex
elisa7

Zdravim,
mam taky problem... vyse dvoch rokov zijem s priatelom v spolocnej domacnosti. Na zaciatku vztahu bol sex casto, minuly rok sa zrazu chut mojho partnera na sex vytratila.... a tak to dopadlo vyse polrocnou abstinenciou... Rozpravali sme sa o tom nespocetne vela krat, prisli sme k viacerym zaverom, partner ma uistuje ze som pre neho atraktivna a miluje ma - comu aj verim, lasku mi prejavuje stale, aj sa rad tuli a dotyka .... vzdy skonstatuje ze sa to pokusi zmenit, a potom ssa to opat nejako strati v case... Ma 31 rokov, milujem ho, ale uprimne, mne sex chyba...

EMMMAA

Poviem ti tak zemlicka, ze vacsinou po takychto tabletkach siahaju muzi ale co sa tyka tychto, tak tieto mozu uzivat aj zeny. Su urcene aj pre chlapov aj pre zeny. U nas ich uziva iba chlap, kedze on mal problemy. Ja keby si ich dam, tak to neviem co by bolo. Aj bez toho som nadrzana a plna energie:D Moj muz si ich dava pred kazdym pohlavnym stykom a dava si 2 tbl cca 60 minut pred sexom. No niekedy ucinok nastupi aj skor, tym padom necakame az hodinu:D:D...

grilda05

aj my sme mali vo vztahu takuto krizu elisa, ze moj drahy jednoducho uz nebol taky nadrzany, ked ma zbadal, sex sme mali coraz menej a uz ked sme dospeli do toho stadia, ze sme ho mali raz za mesiac, tak som si povedala a dost! a zacala som to riesit! napokon sme prisli na to, ze muz zacal mat problem s erekciou a tym padom nechcel ani sex, aby som na to nahodou neprisla. no ja som hned zacala tuto situaciu riesit a v lekarni som mu zakupila tabletky a ako ich zacal uzivat, tak je to znovu dobre. tvoj priatel ma sice iba 31 rokov, ale mozno tiez potrebuje nejaku takuto pomoc.

romcok

Hm, tak to je zaujimave, ze ta miluje, ze ho pritahujes a aj napriek tomu nemate sex?... Prepac, ale to mi nejde nejako dokopy... Nema nejake zdravotne problemy?...

zemlicka32

@EMMMAA - mňa by zaujímalo, či sú vhodné iba pre chlapov alebo aj pre ženy? U vás ich užíva iba tvoj manžel? A ako často? Prepáč za toľko otázok, ale veľmi ma zaujíma ich vplyv. Ďakujem.

EMMMAA

Eskii obsahuju vysoky podiel L-argininu a skvelu kombinaciu rastlinnych extraktov zo zeruchy peruanskej, korejskeho zensena, kotvicnika zemneho, zinku a selenu.

eskii

...a čo tie tabletky obsahujú Ema, keď tak prospievajú sexu? To by si mi mohla zistiť, zaujímalo by ma to. Ďakujem.

EMMMAA

Pokial ide o zdravotny problem Elisa, tak ho rieste, no nie? Nech napriklad vyskusa nejake tabletky, ktore podporuju k chuti na sex. Moj drahy si tiez sem-tam da taku tabletku a potom je z neho divoch. On si kupil nejake Erekton max (tak sa tusim volaju) a musim povedat, ze celkom dobre ucinkuju. Odvtedy uz mavame pravidelnejsie sex...