Co mi je? Chlamydie? To snad nie...

Príspevok v téme: Co mi je? Chlamydie? To snad nie...
smutna vrba

Ahojte, 4 roky zijem so svojim partnerom v monogamnom vztahu, prve roky som nemala ziaden problem (hoci predtym soma mala mykozy aj kazdy tyzden). posledny rok ci dva mavam obcas slaby vodovy vytok, ktory pachne akoby po moci (tak raz za mesiac). Co to je? Okrem toho obcas (takztie mozno raz za mesiac) mam slabe svrbenie, palnie a bezfarebny vytok, ktory zapacha ako moc cloveka, ktory uzil penicilin. Prejavuju sa takto chlamydie? Poculi ste o takomto cosi? dakujem.

smutna vrba

slusny_muz myslela som to tak, ze pohlavne ustrojenstvo mame krehke, necitaj medzi riadkami;) zena chyti hiv a podobne skor ako chlap...
gigi, este som nevolala, ale potom napisem.

slusny_muz

smuitna vrba: Nemyslim si ze ste krehucke stovrenia....mate lepsiu imunitu ako muzi (vo vseobecnosti)...menej podliehate chorobam...dlhsie zijete....

smutna vrba

gigi, chudatenko, tak sa drz!!!! My zeny sme take krehucke stvorenia, clovek si to uvedomi u gynekologa, vsetky pohlavne najdolezitejsie ustroje mame hlboko v sebe v tme a vlhku...Nechapem baby, co stiedaju partnerov, ved pre kazdu zenu by to jej ustrojenstvo malo vela znamenat...Nech sa skoro vyliecis. Zajtra budem vediet vysledky, tak na mna mysli. Dakujem.

smutna vrba

Ved uvidime. Nebudem sa stresovat, lebo si myslim, ze ja sex. prenosnu chorobu nemam, menzes mam nacas a ok...A 4 roky su predsa len styri roky. Ozvem sa potom vo stvrtok, hej? Zatial papa.

zu-zana

chlamidia sa neprejavuje len svrbenim - u roznych ludi sa prejavuje rozne. moja znama na zaciatku nemala ziadne priznaky - isla k lekarovi az ked dlhsiu dobu krvacala mimo menzes...najprv si myslela,ze je to menzes, no a z testov sa zistili chlamidie.je to rozne