Co mi je? Chlamydie? To snad nie...

Príspevok v téme: Co mi je? Chlamydie? To snad nie...
smutna vrba

Ahojte, 4 roky zijem so svojim partnerom v monogamnom vztahu, prve roky som nemala ziaden problem (hoci predtym soma mala mykozy aj kazdy tyzden). posledny rok ci dva mavam obcas slaby vodovy vytok, ktory pachne akoby po moci (tak raz za mesiac). Co to je? Okrem toho obcas (takztie mozno raz za mesiac) mam slabe svrbenie, palnie a bezfarebny vytok, ktory zapacha ako moc cloveka, ktory uzil penicilin. Prejavuju sa takto chlamydie? Poculi ste o takomto cosi? dakujem.

suši

Tak sa mi zdá, že tu viete o chlamýdiách veľmi málo. Predovšetkým pohlavná cesta ani zďaleka nie je jedinou možnou cestou nákazy dokonca ani u trachomatis pretože ich je niekoľko sérotypov, a len 3 z nich sa pranášajú pohlavne.
Smutná vrba to že Ti urobili test predpokladám že PCR a ten vyšiel negatívny to tiež nič neznamená pretože Hoci je to DNA test napriek tomu nie je spoľahlivý. Gigi má pravdu v tom že je to dlhodobá liečba a nič nie je isté. Gigi jednorázový Klacid Ťa z tohto problému nedostane. Nebudem sa tu rozpisovať pretože je to téma na dlhú debatu. Ak chcete viac pozrite si web www.chlamydie.info - je to vynikajúca stránka českých pacientov, ktorí zobrali svoj osud do vlastných rúk a liečia sa na základe zahraničných odborných poznatkov a štúdii. Stránka je síce sesterskou stránkou CpnHelp ale venujú sa tam chlamýdii vo všeobecnosti čiže ie len pneumónii ale aj trachomatis, mykoplatzmám a ureoplazmám. Ja patrím medzi nich takže viem o čom hovorím.

gigi

smutna vrba- zuzanka... mam dve deti: dcera-7 a syn - 5 rokov.. mas pravdu, okrem tych chlamydii ma nic ine netrapi...

smutna vrba

gigi, no ved oni z teba uz len tu chorobu vystvu, neboj sa. Mas deti? Dufam, ze vsetko mas v poriadku, ze to svrbenie je jedina zla vec u teba. Drzim ti palce. Dobru no, zuzana.

gigi

smutna vrba- u mna to bude asi dôhodoba liecba. dobrala som antibiotika, citim sa stale rovnako.. o tyzden idem na kontrolu, znova mi urobia ten test.. uvidim.. dam ti vediet..

smutna vrba

gigi, no vsetky vysledky mam ok, neviem, co mam taky slaby pocit nekomfortu, v pondelok mam dostat menzes, cez vikend sme sa milovali, mozno som podrazena trosku. Inak ziaden vytok...Tak to necham tak, velmi sa sledujem. Hlavne ty sa daj dokopy. Si predstav- vysledky PAP za tri dni! Velmi dobre sluzbu tu su. Aj ty sa maj dobre a ved sa mi ozvi, ako pokracujes a tak.

gigi

mam radost spolu s tebou.. viem si predstavit, co si prezivala: strach, neistota... no ale o co potom ide?? to ti nepovedali??? a to posledne, co si napisala.... to je pravda pravduca...maj sa krasne,,

smutna vrba

Dakujem ti, ze si mi psychicky pomahala. Je mi luto gigi:( A dakujem aj sebe, ze som mala dost rozumu a davala som pozor, s kym sa budem intimne stykat. Ked si to precita nejaka zena, chcem ju poprosit, aby v zivote do seba nepustila chlapa, ktory nema porobene testy na choroby. Sex je pozitok, ale zivot je vacsi!!!

smutna vrba

Ahojte babenky, tak uz viem vysledky. Som zdrava ako buk, nemam ziadnu sex. prenosnu chorobu (neviem, preco som stresovala ako blazon, moj prvy bol panic a terajsi partner bol uplne zdravy - debatovali sme o tom pred prvym stykom a mal robene testy na vsetko)a PAP test je normalny. Huraaaaa. Zdravi vas vasa hypochondricka:)