Oblubene eroticke pomocky, hracky a hry

zuzulienka9

vibrujúce venušine guličky mám mäkkulinké zo superlove a sú pre mňa úplne brutálnou erotickou hračkou :) milujem ich

Lenuschka

ja nakupujem vylucne cez superlove.sk lebo ich hracky su uplne uzasne - makkulinke, hrejive a vibruju pekne jemne a dokonca uz mame aj vajicko ovladatelne cez smartfooon a to je uplna parada

drammx

gentlemani, skusil som uz vselico, ale vajickam Tenga sa nevyrovna nic. je to zazitok ako z ineho sveta, rozhodne si musi kazdy skusit. Ja ich kupujem na portali kde predavaju najlacnejsie kondomy - o-sexe.sk. uzite si.

hertz

sklamana som nebola z ničoho ešte, my si vždy raz za cca pol roka sadneme s priatelom na internet a vyberieme novú hračku :) dobrý výber majú napríklad na eros.sk

lublll

Ja som si tiez teraz objednala 2 eroticke pomocky zo spominaneho www.isexshop.sk a zatial ma vcelku potesili :) len neviem ci to povedat priatelovi ze take nieco mam :D

Verika

Ahojte
Ja si už dlhšiu dobu objednávam erotické pomôcky, nakoľko rada skúšam nové veci, takže už čo to viem o materiáloch, tvaroch, ktoré vyhovujú mne. Doteraz som používala s erotických pomôcok len
vibrátory, ako som písala rôznych tvarov a materiálov. No v poslednej dobe sme začali, alebo skôr zabrdli do
BDSM. Samozrejme nie žiadne tvrdé erotické hry a trestanie, no kúpili sme si putá, masku na oči a jednu preperfektnú vec a tou je
erotická hojdačka do bytu. Niečo úžasné. Super polohy a zábava.
www.zambo.sk

Verika

Ahojte
Ja si už dlhšiu dobu objednávam erotické pomôcky, nakoľko rada skúšam nové veci, takže už čo to viem o materiáloch, tvaroch, ktoré vyhovujú mne. Doteraz som používala s erotických pomôcok len
vibrátory, ako som písala rôznych tvarov a materiálov. No v poslednej dobe sme začali, alebo skôr zabrdli do
BDSM. Samozrejme nie žiadne tvrdé erotické hry a trestanie, no kúpili sme si putá, masku na oči a jednu preperfektnú vec a tou je
erotická hojdačka do bytu. Niečo úžasné. Super polohy a zábava.