Oblubene eroticke pomocky, hracky a hry

AdamKrt

kotatko8:

mokry orgazmus neni problem :) Mne sa najlepsie drazdi bod G rukou. Pri pouziti vibratoru sa mi vibrator na bod G neosvedcil. Naopak, skor sa mi osvedcil na stimulaciu G bodu ohybnejsi vibrator, ktorym sa dalo na dany bod tlacit.

Ako vibratorom neni problem partnerku urobit az k mokremu orgazmu. Vadi mi len, ze partnerka tie vibracie nejak moc neprecituje a skor sa to potom vyuzije ako obycajne dildo...

kotatko8 Dnes 21:28 - 34

kotatko8

Adam, gulicky mame doma tiez a ako hovori, ani mne by nevadilo ich tam mat aj cely den, po case ich totiz prestanem citit. Ale vibrator, tak ten citim stale :D premyslame s partnerom o nejakom ktory bude este lepsie drazdit G-bod :) chcem spoznat tajomstvo mokreho orgazmu :D

AdamKrt

kotatko8:

co na tom vibratore sa Ti tak paci ? Vibracie ? Robia s Tebou nieco ? Alebo hrubka, material...?

Kupil som priatelke venusine gulicky a nic.... Po par hodinovom noseni, hovori, ze ako keby tam nic nemala. Ziadne vzrusenie. Pri vibratoroch zase jej tie vibracie nic nerobia...

AdamKrt

Mate niekto skusenosti s vodnym penisom ?

T.j. penis, ktory sa pripne na sprchu po odmontovani sprchovej hlavice a z boku zo vsetkych stran su otvory z ktorych potom strieka voda.

AdamKrt

Vibrator/dildo - co je lepsie - hrubsi zalud, ci rovnaka hrubka vase, alebo postupne rozsirovanie, trebars od 3,5cm pri zaludi po 5cm u korena ?

AdamKrt

Aky tvar dilda, ci vibratoru oblubujete ? Aky material...? Kov, umela hmota, gelovy, napodobenina tela... ?

Aku HRUBKU vibratoru/dilda uprednostnujete ?
3,5cm-4cm-4,5cm-5cm-6cm ? Ci tensie ?

Pri vibratore, viac vas vzrusuju vibracie vo vagine, ci nic to nema ucinok a skor zalezi na rozmere vibratoru, tvare a material ?

AdamKrt

Oblubjes nejaky material na hrackach ? Lepsi je napr. vibrator kovovy, plastovy, latexovy, gelovy, silikonovy....?

Ta velkost hraciek, nemas rada, ked je predimenzovana hracka, to chapem. Ale aka hrubka je doba ? Ci vyslovene len uzucke, nemas rada, ked je to na tesno ?

Pouzivate aj nejake drazdive nastavce na penis, vibracne kruzky ?

Tie 3 vibratory su zle, lebo su hrube ?

Rozlisuje sa
- dildo, umely penis bez vibracii a
- vibrator, umely penis alebo iny tvar, vibracny.

Ten maly, co strcis aj do zadocku, pouzivate univerzalne aj do vaginy ? Pouzivate este k tomu kondom na hracku ? Normalny, ci vrubkovany, alebo bez ?

Ake dezinfekcne prostriedky pouzivate na pomocky, hracky...?

kotatko8

Ja skor preferujem hracky, ktore su skor mensie ;). Napr.male vybracne vajicko do zadocku, venusine gulicky a co sa tyka vibratorov, tak vlastnime ich asi 5 a z toho pouzivame len 2. Jeden je gumovy, pomerne maly, lahko sa zasuva aj do zadku a druhy je tvrdy, plastovy a ten aj vibruje :)) tie ostatne tri su moc hrube, s tymi sa mi to moc nepaci.... ale predsa len, original je original... Tieto hracky vytiahneme zo suflika len niekedy :))