Mam veľky problem s akne

aaadadasa

nic ine nerobim uz posledne 2-3 roky len sa staram o plet, nemam uz velke akne, lebo skinoren seriozne dost pomohol, ale teraz ked uz je to tak, ze mavam vyrazky nejake kadetade, tak vazne zaklad a to najvacsi zaklad je to aby ste sa nedotykali pleti a stale sa umyvali mydlom, nevytlacali vyrazky, iba tie co uz su seriozne vidiet a uvidite, ze vasa plet bude pohodicka:))

beladona

ja som tu raz nasla odkaz na jednu stranku kde bol opisany pripad jednej liecby akne. mozno by ti taka liecba pomohla. je to na stranke alternamedica a niekde hore najdes to heslo akne. je tam toho vela tych hesiel tak to treba pohladat. to tusim bola homeopatia alebo nieco podobne uz sa nepamatam.

Deaa

skúšal niekto z váš homeopatickú liečbu? ja som bola taktiež u kožnej a dala mi krémiky samozrejme že nič nepomohlo. antibiotiká nechcem brať, hak tiež nie. športujem, tekutín sa snažím piť dosť, hlavné zelené čaje, pila som aj nejaký čas žihľavový čaj kvôli prečiteniu krvi, mastné jedla nemám veľmi v láske čiže ich nekonzumujem vo veľkom množstve, zeleninu a ovocie papám v hojnom množstve a hlavne teraz keď začína sezóna. tak už neviem čo robím zle a akné stále trvá

mnamka257

zacni tym, ze zajdes ku koznej, ktora ti predpise specialne pripravky pre tvoju plet a potom zajdi ku kozmeticke na profesionalne vycistenie pleti. drzim ti palce

kokoska947

ahojte....mala by som jednu otazku...prave koncim liecu roaccutane-om, a chcela by som zasa nasadit skinoren krem, na udrzanie..mate s tym niekto skusenosti?? myslite,ze je to vhodne,nie je moc agresivny na tu plet teraz? a ak ano,tak v kombinacii s cim?? kozna mi k nemu kedysi daval cyteal mydlo,ale to sa mi zda moc egresivne,je urceny aj na vselijake plesnive hnaty...ale co ine?:( moze sa kombinovat napriklad s biodermou? nechcme tu plet moc vysusit,ale mam pocit ze hydratacne veci mi zatial tiez netreba....ta pelt je teraz uplne normalna,nesupe sa,ani nemam xicht jak olejom poliaty...sem tam as spravi pupacik,ostalo par fliacikov a jazviciek,proste taky priemer....a nevim co delat:( poradite niekto??? ked tak aj nieco ine ako skinoren,ak mate dobry tip....

wienetta

Ak máte niekto v pláne kupovať krém na akné od La Roche - Effaclar K 30ml, tak ja mám jeden na predaj samozrejme za nižšiu cenu ako v lekárni. Použila som ho len 3x. Ak by mal niekto záujem napíšte.

matej88

Zdravim, ma tu niekto skusenosti s Avene Diacneal-mal by pomahat odstranit cierne bodky. Myslite/resp. mate skusenosti ci to zabera i na tie uzavrete biele komedony.

Pripadne mate niekto ine pripravky, pripadne rady ako sa ich zbavit alebo aspon vo velkej miere obmedzit.

Aj ked idem na hlbkove cistenie(na striedacku s fotodynamickou terapiou), tak uz po par dnoch sa to vracia do takeho stavu ako keby ziadne cistenie neprebehlo.

Nejaka rada co by zabranilo ich vzniku a tie existujuce nejak rozpustilo.

blueberry

Viem že väčšina z vás nadáva na prostriedky z lekární, ale mne pomohol Eucerin - zelený píling. A ešte aj Nivea Young pleťová voda bola zo začiatku dobrá, teraz už až tak neúčinkuje ale nerobí pupáky a sťahuje póry. A ešte aj Bioderma má dobrú pleťovú vodu z radu na akné.