tehotenstvo bez vajcovodov

Bambulka 21

Dobrý deň. Pani Mammia. Mám istý problém. Dve mimomaternicové tehotenstvá, odoperované obe vajíčkovody. Chcem sa spýtať a zároveň poprosiť o info. Ako prebiehalo umelé oplodnenie a či je to finančne náročné.

Melissssa

Ja mam bez vajickovodov dve krasne deti. Zo zaciatku velka tragedia, ale teraz ked sa deticky vydarili tak vyhoda

Mammia

A este k veku. Do 39 roka je zakrok preplateny poistovnou (ak schvalia ziadost), avsak doplacaju sa lieky z vlastnej kapsy, co mna vyslo cca 1000eur. Kludne moze slecna/pani uvazovat o prvom dietati. Preco nie? To je kazdeho osobna vec. Mozno mala doteraz problem otehotniet, je to zdlhavy proces. Prejst si operaciami a vsetkym. Ja som zacala s pokusom o otehot.v 33 a az v 36 sa mi to podarilo. Aj to az po umelom oplodneni.

Mammia

Dievcata, ja nemam vajcovody, oba mi odobrali po 2 mimomatern.tehu. Teraz som mama 2 rocnej dcery, narodenej vdaka ISCI metode v reprodukcnom centre.

macka26

ja som zase pisala ze nehra rolu v zmysle, ze ked problem financny nema, vek rolu nehra. ale tak asi nebude mat viac ako 39 rokov ked rozmysla o prvom dietati

Laurina22

Hra rolu v tom,ze jej to nepreplatia,a ak ma zlu financnu situaciu,tak to nebude take lahke.

Takze v tomto zmysle hovorim,ze vek hra rolu.

Najčítanejšie články