Metóda RUŠ

Príspevok v téme: Metóda RUŠ
denda2221

Prosim vás, vedel by mi niekto poradiť alebo povedať, či naozaj metóda RUŠ vás zbaví všetkých problémov, či psychických alebo fyzických.

Nepoznám osobne nikoho kto by prešiel touto formou zbavenia sa čohokolvek. Chcem vlastne zistiť či mi to naozaj pomôže, lebo ja mám panický strach z tmy a oni mi povedali, že každý problém sa dá vyriešiť do 4 hodín! NEUVERITEĹNÉ!!!

Neviem, či mám alebo nemám tomu veriť?

Bola by som velmi povďačná za každú odpoveď a hlavne tým ktorý majú s tým skúsenosti, či to je naozaj pravda.

Ďakujem :o)

ILJA

Znám pár terapeutů metody ruš. Ze slabých osobnosti, který potřebovali psychologa se po terapii ruš a po absolvování rychleho kurzu za peníze staly terapeuti. Psycholog studuje pár let az nich se po týdnu stávají terapeuti. Tato metoda pěstuje v lidech silné ego, zdánlivě se cítí šťastný ale ztrácejí své lidské hodnoty.Je to vynikající byznys. Přítel mi dokonce ukazoval webovou stránku, kde dokonce založili družstvo a hledají členy s vklady někde na Valašce. Nedoporučoval bych tyto různé podivné skupiny

Milanzv

Vážení, žiaľ v dnešnej dobe titul nezaručuje vôbec nič. Niekto je psychológ a má nevysporiadané vzťahy...Psychika každého z nás potrebuje vlastné zrkadlo aby si uvedomila čo sa deje a na to treba okrem vedomostí aj cit a to už nemá každý.Titul je len titul. Poznám psychológov, ktorí potrebujú psychológa.Zbaviť sa môžeš len toho čoho sa zbaviť chceš. Ak to nechceš nepomôže ti nikto ani psychológ ani psychiater jedine lieky ktoré ti predpíšu otupia tvoj problém.Všetky problémy ktoré ktokoľvek má súvisia hlavne z detstva a to si veľa nepamätáme.Ak si to nepamätám nemôžem to chápať prečo sa mi to deje. Ak existuje spôsob ktorý mi otvorí túto komnatu a pochopím viem s tým niečo urobiť. Myslím, že to dáva zmysel. Pekný večer. Ruš sa mi začína páčiť ešte viac. :)

lulinka88

rozhodne treba skúsit. Ja som bola teraz nedavno na RUŠ, pretože mi žiadny odbornik ani psycholog nepomohol s psychickým blokom.....a behom ani nie 4 hodin to mam vyriešené. Viac ako 10 rokov to trvalo.
Je to uplne primitivne jednoduché, a účinné. Pochopíš princip o niekolko minut a v buducnosti ked si nebudes vediet rady, pomožes si úplne sama:-)neodkladaj to, drž sa

amanda23

zdielam podobny nazor ako Coin...Roky mate nejake nevyriesene problemy a potom lusknutim prstu od vseliakych rychlokvasenych psychoanalitikov by sme sa mali zbavit toho? Bez nejakeho usilia nieco pochopit, nejak na sebe pracovat? Tak to nefunguje, nech si vravi kto chce co chce a komu to pomohlo, zrejme je to skor o placebe a trvanie len docasne...

coin

Ja mám voči tejto "terapii" averziu. Je rozdiel,ak navštíviš terapeuta, ktorý má ukončené štúdium psychológie + poriadny sebaskúsenostný výcvik a človeka, ktorý o psychológii ani nechýroval, len si zaplatil pár eur a šmahom ruky a po krátkom "výcviku" je z neho "terapeut". Nehovorím o tom, že kdesi na slovenskej verzii ich stránky sa spomína aj certifikát "detského terapeuta". Ak už pomoc, tak od nich radšej nie.

klik

Ak by sa do toho nemontovalo tolko nezmyselnej mystiky, východných náboženstiev, a iných hlúpostí, bolo by to celkom príjemné a účinné psychologické posedenie. Predovšetkým sa mi to javí ako dobrý biznis. Každý človek dnes je gniavený dobou , stresom atd.. apreto každý hladá rýchle riešenie svojich problémov. Sklamem Vás neexistuje. Práve pre tú tzv. rýchlosť. Problém je vždy hlbší, treba riešiť príčinu. Ak nemáte prácu, ste v strese a chýbajú vám peniaze na dobré potraviny a slušný život, žiadna terapia vás nespasí.

Majee

Ludia.. Ved zijeme v 2012 roku a nie v dobe uhanania bosoriek!!
Jasne, idme k lekarovi a dajte si TABLETKU!! To ze oni za to dostanu dovolenku a premie, co potom a co po nasom zdravi. Ved uz ajtak je priroda, voda, vsetko preplnene antibiotikami a inymmi svinstvami..
AANO RUS je uplne jednoducha a ucina metoda na POMOC s odstranenim toho, co nas trapi!! ak by sa to nedalo, ako tu niektori pisu, tak potom by sa tieto strachy a problemy nemali ani tak jednoducho dostat do mysle cloveka!! ale kedze clovek je bytost vnimava a prevezme nielen zvyky, ale aj zlozvyky, a negativne pocity, takisto tie pocity presne tak vie zo seba dostat! je to len o praci na samom sebe. Tato metoda funguje a dokaze uplne jednoducho zmenit cloveku zivot, znovu poviem, ak clovek chce! ti co pisu, ze sa to neda, su ludia ktori nemaju ani predstavu o com pisu.. Ziskali mylne info o niecom, co ani zo 100km nezazili a tvrdia nieco, comu ani sami neveria! Ak nieco tvrdim, tak si o tom nieco precitam. Milujem takych ludi, co zasievaju medzi inych neistotu a pochybnosti, ale asi vedia, ako sa to ma robit a to je tiez zasah do myslenia inych: vsadzat niekomu klamstva... Je preto na kazdom, co a ako sa rozhodne, ale urcite netvrdim nieco, co si neoverim, minimalne priamo u ludi, co to poznaju a skusili to...

mimi111

Milá denda, tak ako sis mám vlastnú skúsenosť s ruš a je to naozaj naozaj skvelá a účinná metóda. Je rýchla a stopercentná. Že to stojí viac peňazí ???
ked si u psychologa, ten pozrie po hodine na hodinky a rozlúči sa s tebou (a možno si sa práve chcela rozhovoriť) ale terapeut sa ti bude venovať aj štyri hodiny za stanovenú sumu. Na ruš nedám dopustiť a ten kto má svoju skúsenosť určite tiež. Držím palce k odvahe - potom napíš zážitok.

mimi111

Milá denda, tak ako sis mám vlastnú skúsenosť s ruš a je to naozaj naozaj skvelá a účinná metóda. Je rýchla a stopercentná. Že to stojí viac peňazí ???
ked si u psychologa, ten pozrie po hodine na hodinky a rozlúči sa s tebou (a možno si sa práve chcela rozhovoriť) ale terapeut sa ti bude venovať aj štyri hodiny za stanovenú sumu. Na ruš nedám dopustiť a ten kto má svoju skúsenosť určite tiež. Držím palce k odvahe - potom napíš zážitok.