Rybaci zapach po styku

loska

brala som 2 roky potom som vysadila lebo som pribrala a moc mi narastli prsia postupne ked som to vysadila mi zacali meskat najprv tyzden potom dva a na koniec mesiac bola som u lekara bral mi krv na hormony zistilo a ze mam zvyseny muzsky to bolo este v lete zena by mala mat normalnu hodnotu muzskeho 2,22percent a ja som mala cistu stvorku pred 2 tyzdnami mi test zopakoval a mala som to ese vyssie 5,60..tak mi dal antikoncepciu chloe je to na znizenie toho hormonu povedal mi ze ked nechcem nemusim to brat ale preventivne aspon na par mesiacov povedal ze by bolo dobre tak som suhlasila este som to nezacala brat lebo nemam este kramy...povedal,ze nemam zufat,ze to bude ok ale ja mam aj tak obavy....

kdeitna

no tak skoro taky problem mam i ja v rodine je vela ludi co dokonca nemozu mat deti a toho sa obavam i ja ale s tym hormonom myslim ze by nemal byt as taky problem beres antiku?

kdeitna

no myslim ze by sa mal liecit aj on ale neviem presne zevraj to je i nakazlive a myl by sa liecit partner aöle pocula som ze i nemusi :))))) prajem vsetko dobre ozvy sa ako to dopadlo

loska

kadetina mas nejake skusenosti aj so zvysenym muzskym hormonom v tele?ja to mam doktor mi povedal,ze ked budem chciet mat v buducnosti deti moze to byt problem...

kadetina

pri vaginoze nie je ziaden ze svrbenie stipanei to je pri kvasinkach ,myslim teda viem 100 percentne ze to je vaginoza mas ju len chvilu preto ziaden vytok ale necakaj a chod k dr.... potom to bude uz len horsie