Rybaci zapach po styku

calla

Loska, priatel nefajci, obcas si vypije. Co sa tyka toho vytoku - ja ziaden nemam. To ma trosku matie. Ziaden vytok, stipanie, svrbenie, NIC. Len ten neprijemny zapach.

lekar

zlato,zmier sa stym a ta rybinka bude tvojmu frajerovi raz prijemna,lôebo ked pociatocne vzrusenie zmizne bude rybinka vzacna...

kdetina

loska pomohli sme jej dufam myslim ze taky zvarazneni pach je len vaginoza.ka´sdy vytok znaci neaku infekciu to som sa ties kdesi docitala .semeno ovplivnuju potraviny co sa tyka chuti ale zapachu to neviem semeno ma taku nie moc vyrazny zapach.

loska

calla no a fjci tvoj priatel?ja som mala tiez priatela a dost fajcil aj mne to tam dole casto zapachalo vies jeho semeno je ineho pachu aj chuti ked fajci alebo pije...moznoze to moze byt aj s toho mne to ale rybacinov nesmrdelo..podla mna to kludne moze byt aj jeho semeno..a nemas taky hrudkovity bielozlty vytok?

loska

kdeitn podla mna to je blbost...vies kolko bab ma sex ked sa aj partner do nich vystrieka a zatial som nepocula,ze by mali takyto problem keby to bolo tak ako hovoris tak si myslim,ze by nas bolo viac..

loska

kdeitn no mam taky pocit,ze ssme callin problem nasli ma asi tu vagynozu citala som si to aj ja....no calla treba ist k lekarovi sup sup kym nie je neskoro potom to mze mat aj vazne nasledky

loska

kdeitn podla mna to je blbost...vies kolko bab ma sex ked sa aj partner do nich vystrieka a zatial som nepocula,ze by mali takyto problem keby to bolo tak ako hovoris tak si myslim,ze by nas bolo viac..