Stale chora!

Príspevok v téme: Stale chora!
Kassandra

Zdravim Vas vsetkych.Ma tu niekto podobny problem ako ja?Som uz celu zimu neustale chora.Bolia ma svaly,mam nadchu,kasel,som unavena a vycerpana.

Pred tromi tyzdnami som prekonala chripku,ale lekar mi nedal ATB.Dnes som mala opat teplotu,bolest svalov a klbov,nadcha,unava,bolest oci,kasel.

Co to moze byt?

mataBB

inak este jedna vec...ked ma niekto zvysenu teplotu, tak teplota do 38.5 sa nezraza!!!!telo sa brani chorobe.. az nad 38,5 sa ma zrazat

Kassandra

Ahoj,diky Vam za rady.
Tak mam chripku,lezim,mam dost silny kasel,teplotu mam tak 56,5-36,8 takze myslim,ze v pohode.Snad budem OK.

Laurina22

Hm,ja som mala dnes druhe ATB,teploty uz nemam,ani bolest hlavy,ale prisla nevolnost,nechutenstvo a take stipkanie celeho tela.Neviem cim to je.

Snad je vsetko OK:-)

Denča

Aj ja som dnes po tyzdnovej samoliecbe navstivila lekara. Obv. lek. ma poslal na ORL-vysetr.(kedze ochor. sa mi vratilo po 2 tyzdnoch), vzali vyter z hrdla, poslali na RTG a zaver akutny zapal nos. dutin. Predpisane ATB (nie som nadsena, ale co uz), len nech mi to pomoze...

Laurina22

Caute,tak ja som bola dnes u lekara.

Diagnoza:Opat chripka...:-(

Na bolest svalov a kosti mi nepovedal nic,len ze on je lekar a diagnozu uz povedal.

Ked som sa ho spytala,ci to nahodou nemoze byt nieco ine,odpovedal:Slecna,a mate nejaky napad co ine to moze byt?

Asi tak...

V piatok idem na krvny obraz a sedimentaciu...

muc

nieco u teba latentne prebieha. neodkladaj navstevu lekara. treba urobit aspon zakladne krvne testy, popocuvat dychanie.