Aké pokračovacie mliečko si vybrať?

perpetula

karinkari tiez pouzivate Humanu? mne ju prave spominala kamoska, ale neviem, kde, sa k nej dostat, mas pre mna nejaku radu? myslim, ze sa da objednat..ale kde?
Vdaka :)

karinkari

vyskusaj Humanu mliecko, velmi dobre a ak by si potrebovala aj radu pre alergikov, tak maju humana HA samozrejme. my sme nad mieru spokojni

mataBB

puklina ja pijem cely zivot mlieko- kravske, niekedy aj litera naraz a v zivote som nemala problemy..tak nezovseobecnuj nazory ze mlieko je nezdrave...ano, pre ludi s intoleranciou laktozy je nevhodne, ale nie pre vsetkych...

ale strasne ma zabavaju taketo nazory, pritom 50% ludi co pise taketo veci ( napr ohladne mlieka) sa nadaja coca colou a podobnymi srackami a je same nezdrave veci

puklina

ziadne...mlieko nie je zdrave ...zahlienuje a zakyseluje...
iba to materske je pre nas urcene pocas kojeneckeho obdobia...potom ak pijes dalej kravske nastanu zdravotne problemy tak ako to uz byva u vsetkych deti..

zuzkas

casanta ani ja som to nemyslela tak,že s tebou chcem hádať...,sama si písala,že to nie ty,ale niekto známy dáva to sójové.ktovie čo by nato povedala pediatrička,ale myslím že tie rormulky sú vhodnejšie čo sa týka živinami.

casanta

Ako ja sa nehadam, len som chcela vediet co na to poviete, men to tiez prislo divneeee, ale prostu zdravej vyzive nemam nic

zuzkas

casanta,nemám nič proti zdravému stravovaniu a biovýrobkom,ale myslím,že pre dojčatá sú vhodnejšie formuly pre nich určené,lebo obsahujú presné množstvo živín,aké to dieťa potrebuje v tom veku.možno od 2 rokov je vhodné sójové,ale do 2 rokov som ja radšej dávala formuly a od 2 rokov dávam plnotučné mlieko.

casanta

A co poviete na sojove mlieko?ja som jednej rodine opatrovala tri deti a tu najmensiu krmili iba s tym ,ked uz zenska nemohla dojcit..inak cela rodina sa stravovali tak zdravo, iba bio vyrobky kupovali

žako

Najlepšie je kojenie, to všetky maminy dobre vieme, ale nie vždy sa to dá, ja som dávala Nutrilon 1, teraz sme už na 4, malý mal 2 roky a sme velmi spokojní, aj ako maličký od 3 mesiacov pakal Nutrilon, jeho výhoda je že dieťa má pohodu, pravidelne sa vyprázdňuje, aj keď bez tých bolestí bruška na začiatku to asi nepôjde. Držím palce, nech rastiete.

miskas

Ahoj, hlavne sa netráp a hlavu hore! Tvoje bábo chce šťastnú maminku, nie naopak. Prísť o mlieko je žiaľ normálna vec...Aj mne sa to dosť skoro stalo...
Prešli sme s malou na Bebu a boli sme s ňou veľmi spokojné. A máš ty náhodou nábeh na alergie, alebo nebodaj ty aj tvoj muž ste alergici, dobra je Beba Ha.
Drž sa!