Aké pokračovacie mliečko si vybrať?

martinka090

moncisko zdravim ta, ved som o tom pisala, ze mnohe o tom nevedia a je to velka chyba. Mamy by sa mali zaujimat ale umele mlieko je vhodne pre dietatka a hlavne preco ;)

moncisko

tak toto obsahuje Hipp 1 Bio Combiotik, ano mas pravdu, vacsinou mlieka obsahuju len ziviny ktore im urcuje zakon a mozno probiotika alebo prebiotika, ale malokedy je to nieco viac ako je to u tohto mliecka :)

Jaja15

To musíš vyskúšať, ktoré drobcovi "sadne"....volakedy bol len Sunar, dnes je výber obrovský....veľký rozdiel medzi nimi však nie je, základným princípom všetkých je - priberanie a prospievanie dieťatka......to ostatné ako pridávanie probiotík, pridané vitamíny a pod.sú len reklamný ťah a dôvod na vyššiu cenu....vyskúšaj z tých známejších Beba,Nutrilon, Sunar....ale pokiaľ mu ponúknuté mliečko nebude robiť problémy, nemeň hoˇ, nie je dobré striedať značky, každé má svoju chuť...a ak sa dá, skús striedať jedno kojenie jedno umelé mlieko na striedačku.....malinké bude aj zasýtené a bude mať aj trochu tvojho mliečka....materskému sa nevyrovná ani jedno umelé, ale keď sa nedá, tak sa nedá....

stastnablcha

ahoj.
ak mas pocit ze si urobil vsetko pre to aby tvoje mliečko šlo tak vobec nemaj vyčitky ani slzičky :) tiez som si s tym prešla. teraz sme na amilku. Dostala som od kamošky načatu krabicu mliečka aby som mala pre ôstryčka prihodu". no a malej zachutilo tak sme na tom už aj ostali.. a zloženie a cena je veľmi prijemna, malej to chuti :)

erikuska

tiez si myslim, ze je to nezmysel. Dieta predsa sa skor nauci na mlieko ktore chuti a nesposobuje ziadne zdravotne problemy ako aj materske, ako na nejake z ktoreho ma problemy. Maly zatial po tomto mlieku co ma priam bazi :)

moncisko

NatalkaBS aj probiotika aj prebiotika a plus teda je pri nom znizeny obsah bielkovin, takto :) som to predtym napisala asi dost nejasne. Martinka ale vies kolko buducich mamiciek o tom pomaly ani nevie? :/

ZemanuelaZ

NatalkaBS idem to popozerat, poskumat ktore obsahuje aj probiotika aj prebiotika a citam, ze baby tu uz pisali aj o znizenom obsahu bielkovin, tak bolo by asi aj dobre na to si dat pozor.. uf to teda bude.. :/

augusta

vitavi to vieš z kade? dá sa o tom niekde bližšie dočítať? rada by som vedela, čo všetko je potrebné vedieť pred výberom dojčenského mlieka, čo všetko si treba zvážiť