Aké pokračovacie mliečko si vybrať?

NatalkaBS

moncisko
a to mleiko obsahuje aj probiotika aj prebiotika, alebo len jedno z toho? to ze ma znizeny obsah bielkovin to kvitujem to je super. Erikuska znizeny obsah bielkovin v mlieku je preto aby sa co najviac podobal na materske a je nezmysel aby obsahovalo um viac bielkovin ako materske nie? ;)

erikuska

betuskamuska jasne cize je velmi potrebne sa zameriavat na zlozenie a samozrejme aj na vek dietata nie? :) Citruska myslis, ze keby z neho deti nepriberali tak by ho vyrabali? nemyslim si, ci? :)

Dasena8877

neviem ci to tu uz niekto nepisal nahodou necitala som to vsetko ale nepozerali ste na kozie? my sme prave s nim spokojni moc moc stihla som este akciu na bambinchen na 5+1 kusov u biocaru a je velmi dobre ine mala ani pit nechcela a toto jej chuti a nie je problem ani s travenim

moncisko

Ńie si jedina mamicka ktora to prehliada. Co viem tak Hipp ma dojcenske mlieko so znizenym obsahom bielkovin, ale nepamatam si ako sa vola, cize si to budes musiet najst, ale tak snad aspon som ti trochu pomohla :)

biatlonistka7

ktora znacka obsahuje aj aj? to by ma zaujimalo, lebo doposial nejako som si nevsimla, ze aj taketo rozdiely su medzi mliečkami :/

tojejedno

ano, uz je mlieko ktore obsahuje aj aj :-) osobne mozem povedat, ze pokial by mlieko neobsahovalo aj probiotika aj prebiotika, tak by som po nom asi ani nesiahla.

NatalkaBS

Tieto látky by malo obsahovať každé umelé mlieko, vlastne aj obsahuje, ale nie spolu. Jedno obsahuje len probiotiká a iné len prebiotiká, čiže nie je tam kombinácia oboch. Aj keď mám pocit, že už nejaká značka má aj aj. Len to si musíš pozisťovať, že ktoré čo obsahuje ;) ale ber na vedomie, že najvhodnejšia je kombinácia týchto látok.

ZemanuelaZ

dakujem, ze mi drzis palceky :) jednoduche vybrat to spravne asi nebude, ale budeme hladat. To uz viem, ze najdrahsie neznamena najlepsie ;) betuskamuska ale ved tieto latky by malo aspon podla mojho nazoru obsahovat kazde umele mlieko nie?