Nedostatok zeleza liecba prirodnou cestou

diana2009

prosim ta kde kupujes med k zelezu a ako sa to vola pripadne presny nazov vyrobku, zhanala som po lekarnach a nemaju ani sajnu zeby sa med dala kupit zvlast dakujem

D...a

Najlepsie si doplnite zelezo vyzivovym doplnkom Nutrilite od firmy Amway. Treba si dat odobrat krv, uzivat (su to take prijemne malinove cukriky) a po vybrani jednej davky znova zmerat zelezo v krvi. A potom dajte vediet, ci pomohlo!! ;) Zatial pomohlo kazdemu a pomerne rychlo. Toto zelezo je na prirodnej baze, takze vhodne aj pre deti. Nic lepsie nepoznam.

železná lady

Ďakujem,že ste mi niečo poradili.Meď určite vyskúšam.Infúziu ešte porozmýšľam.Prajem Vám príjemný večer.

Xixa

Ja som bola na infuzii,ktoru spominas. Mne sa stracalo zelezo, mala som nizky hemoglobin a vlastne nedokazala ani chodit. Na pol roka mi to pomohlo a potom opat dokola, lebo mi klesa stale.

analyn

tiez som brala zelezo, tiez sa mi zahadne stracalo. Vyriesila to med. Odvtedy nemam problem, dobrych 10 rokov. Aj teraz si 4-5x do mesiaca dam zelezo s medou. Neviem, ci je to nutne, neriesim to.
Ak mas problem s medou, akakolvek forma zeleza sa ti neudrzi v tele= nezabuduje sa.

zelezo neuzivat so zinkom.

železná lady

O medi som počula aj o C éčku,ale ja už som mala veľa liekov a nič.Lekárka sama povedala,že nevie kde je to železo čo užívam.Dostala som 2 tablety železa a vstrebateľnosť minimálna,vraj nesmiem užívať železo aby sa neusadzovalo v orgánoch preto infúzia.Veľkú dávku železa do tela mám nejak obavy.

železná lady

Dík za radu.Melasu poznám v minulosti som ju jedla.Na infúziu železa by si išiel ,keby Ti ju lekár navrhol?Ďakujem za odpoveď.