Nedostatok zeleza liecba prirodnou cestou

Jovanka

ak ešte hľadáš kvalitný doplnok kvôli nedostatku železa, tak ti dám tip na captafer - ten u nás doma sadol mne aj sestre a neobjavili sa nežiadúce účinky - podporuje vstrebávanie železa prirodzenou formou z potravy a je vhodný aj v tehotenstve

trunchelicka

tak prirodnou cestou by to islo, len musis jest len potraviny, ktore su bohate na zelezo..alebo skus povedat svojej lekarke, ze ti tie tabletky nevyhovuju a nech ti ich vymeni...je viacej tabletiek na podporu zeleza

balko

Ja som konečne objavil železo, ktoré mi nespôsobuje zápchy, odporučila mi ho moja doktorka. Je to Globifer Forte, užívam ho asi mesiac bez nežiadúcich prejavov, a nemusím si dávať ani pozor na jedálniček, lebo ani káva, ani mlieko nemajú vplyv ne jeho vstrebateľnosť.

Borka77

Po prečítaní viacerých príspevkov a po osobnej skúsenosti sa prikláňam pri riešení anémie sprvu k rýchlej liečbe a doplneniu železa tabletkovým prípravkom, mne sa veľmi osvedčil Globifer forte. Je kus drahší, ale stačí dve-tri belania a ste aj pri veľmi nízkom hemoglobíne za vodou, lebo je z prirodzeného zdroja, teda ho telo oveľa lepšie zhodnotí a hlavne rýchlo. Nesúkate do seba lacné železo, ktorého 90% vy... nevyužité do toalety. A zároveň nerobí zápchy ako tie ostatné. A potom už pestrá strava aj s kvalitným tmavým mäsom, špenát s vajcom, marhule, oriešky a i.

pavucina

Na anémiu by som odporúčala Narosan čučoriedkový od Švajčiarskej firmy Just nahrin na prírodnej báze okrem železa obsahuje 11 vitamínov, nedráždi žalúdok, tiež som bola anemická a pomohol mi, nie je problém poslať doporučene