Veštica Sevalinka

Leela333

Ten komentár pre Ovecku ma zabil :-D Fakt dobré, hej, Ovecka je určite na tomto fóre len aby robil reklamu vlne :-D :-D :-D

pan d.

Ja tiez citam knihy od Eliasa Vellu, exorcistu. Vacsinou cituje priamo z Pisma a hovori z praxe. Preco su ti ludia potom posadnuti, ked to nie je nebezpecne. Diabol chce cloveku len skodit. Nepomoze vam nikdy, jedine, ze by ste mu zapredali svoju dusu.

pan d.

Ona vie velke hovno, ale obdivuju ju ako nejaku bohynu. Ani sa nedivim, ked sa vyzna v tolkych bludoch. Klobuk dole! Tolko idiotizmov by som sa nedokazal naucit, karty, karma, aura, vestenie, porobenie, odrobenie, no ja neviem co este.

montego

Ako je to stov reklamou.
Sevalinka si reklamou urobila medvediu službu.
Netreba si pripominat svoje meno, google ti všetko povie, len mu položit spravnu otázku. Vcera som si pozrel na google: elias vella vestenie. Bez komentára.

ddt

vestica sevalinka, keď je štastne rozvedena, nech sa štasne rozvedie s týmito okultnymi praktikamy a prestane ohlupovat ludi.
A ako napisal pan d. a nech sa ide s toho vyspovedat, a začat zarábať peniaze čestnov pracou.

pan d.

Stale len pise na svojom fore, kolko ma prace atd atd, tak potom nech sa tym bludom uz prestane venovat, radsej nech ide na spoved. Ma toho uz asi dost na rovasi.

pan d.

Vestica Sevalinka sa vyzna v tych vsetkych uceniach diabla perfektne, len nechapem, preco jej nic nevychadza. Nieco si objednate a prd sa stane. Ved je to podvod.