Neviem schudnut

Príspevok v téme: Neviem schudnut
Zanesa

Dobry den,
mam taky problem ze v minulosti som bola chuda ,ale pribrala som ked mi davali seroquel 20 kg .Schudla som po tom co som ho prestala uzivat.No zase som pribrala na 65 kg a potrebujem schudnut.

Denne zjem R polovica pomela a cely den mineralka a napriek tomu vobec nechudnem

existuju nejake lieky na travenie ,ktore stoja do 6 eur ?

Gima

Vypocet BMI - vypocet spravnej vahy: Výška v centim. x výška v cent. (s desatinou ciarkou) deleno vaha v kg

bližsie info na www.primar.sk

Siglis

to ze zjes polovicu pomela a mineralku len pijes ci cistu vodu ti nepomaha, telo potrebuje ziviny mineraly a tiez vitaminy ... skus jest aspon trochu rano nejake ovocie nech mas energiu kludne si kup orechy a cely den si trochu davaj ked budes hladna ale nezabudni tiez na obed a aj veceru lahsiu ...skus si ratat kalorie vydaj a prijem..odporucaju teraz dost aj piperine forte ako doplnok diety ci stravy ale ja som neskusal

mala_sovicka

ja som tiez zacala jest orechy ked byvam hladna a je to fajn uz som si nato nejako zvykla a tiez pijem vela vody s citronom a pomaly to ide dole

Margaretkas

lempicka mozes prosim na seba nejaky kontakt? mail ci nieco take... ja zacinam s piperine a preto by som sa chcela informovat co a ako

dakujem

Lempicka

skus obmedzit sladke vody, pi vela vody napriklad s citronom a medom, ked si hladna daj si orechy teda ked mas pocit hladu aj po jedle, skusi aj Piperine Forte mne pomohlo

stastna125

menej sladkosti a urcite to pojde, ja som obmedzila uplne sladke vody, iba obcas si dam maskrtu a pomohlo mi to